Kategorie
Home Nemovitosti, reality Zahraniční reality Reality v zahraničí Egypt - 3+kk+2x terasa s výhledem na moře v plážovém resortu
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Egypt - 3+kk+2x terasa s výhledem na moře v plážovém resortu

Hurgáda
19. 1. 2022 - 15:03
2 240 000 Kč
Prodávající

Popis

Egypt - Hurghada - lokalita Al Ahyaa. Prodej apartmánu v plážovém resortu - Palma Resort.

Palma Resort je krásný resort s vlastní pláží, který je již několik let v provozu a je tedy plně zaběhnutý. Tento resort se skládá z hlavní budovy ve tvaru L, boční apartmánové budovy a vilové sekce s vlastními uzavřenými pozemky. Palma Resort je jedním z nejkrásnějších resortů v Hurghadě a nákup nemovitosti zde je tou nejlepší investicí do nemovitosti v Egyptě. Resort se nachází 15km severně od centra Hurghady a asi 18Km od letiště ze kterého trvá cesta kratší dobu než do apartmánů v centru.

Služby resortu: vlastní písčitá pláž s lehátky a slunečníky, krásné bazény, okrasné zahrady, dětské hřiště, restaurace, ostraha, masáže, satelitní připojky, úklidová služba, servisní služba. Roční poplatek za služby, údržbu a management resortu činí 120 EGP /m2 (cca 166 Kč/m2).

Apartmán 3+kk 118m2 se 2 terasami s krásným výhledem na zahradu resortu a moře, 3. patro, nezařízený. Obrovský obývací pokoj s kuchyňským koutem a terasou, hlavní ložnice s terasou a koupelnou, druhá ložnice, hlavní koupelna. Cena 1.600.000 EGP (cca 2.240.000 Kč). Jedná se o přeprodej, nejedná se o novou nemovitost. Platba: 10% rezervační platba, při podpisu smlouvy jednorázová platba. Po nákupu nemovitosti je možné objednat kompletní vybavení přímo u naší společnosti.

Egypt - 3+kk+2x terasa s výhledem na moře v plážovém resortu

Zavřít Zavřít
Prodávající
EUROCONT REALITY
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!