17.01.2017 14:18   |  Nabídka / Prodám   |  Zahraniční reality   |   Reality v zahraničí
Cena: 1 502 000 Kč
Popis:

49 apartmánů, které se nachází hned vedle pláže a města Nessebru.
Speciální zimní ceny!
Úžasné jednopokojové apartmány s výhledem na moře.
Oblast byla budována v posledních 4 letech a dnes je uznávanou top rezideční oblastí díky své excelentní poloze, bezprostřední blízkosti pláže a klidu během noci. V okolí je již vybudováno mnoho restaurací a barů, všechny hotely a prázdninové komplexy jsou nově postavené a citlivě dotváří překrásné prostředí v celém okolí.
Poslední výstavba plánovaná k dokončení v této exkluzivní oblasti je jen 50 metrů vzdálená od nádherné pláže, 5 minut chůze od starobylého města Nessebaru a 15 minut chůze od centra Slunečního pobřeží.
Budovy budou mít šest podlaží a celá polovina z nich bude sloužit jako hotel, toto skutečnost zajišťuje vlastníků apartmánů jistotu návratnosti investice v podobě vysokých nájmů.
Většina z apartmánů bude mít velkolepý výhled na moře a historické dědictví - starobylý Nessebar. Místo obvykle nazývané nejvyhlášenější oblastí k nákupům s nákupními centry bude přebudováno v moderním stylu. Majitelé apartmánů budou mít možnost využívat vybavení hotelu, prádelnu a úklidovou službu.
Apartmány budou dokončeny ve 4-hvězdičkové kvalitě, s plně vybavenou koupelnou, vestavěnými kuchyňskými skříňkami a elektronickými spotřebiči jako dárek.
Rezervujte si apartmán ještě dnes a získejte výhody této investiční příležitosti!

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


FC FINANCE-CONSULT ČR S.R.O.
Telefon: 222 191 945
Skype: assenkarailiev
Odkaz: www.finance-consult.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
2264506
Počet zhlédnutí:
41 016x
Zhlédnutí detailu:
2 820x