Kategorie
Home Nemovitosti, reality Zahraniční reality Reality v zahraničí Egypt - Hurghada, studia 1+kk v luxusním plážovém resortu

Egypt - Hurghada, studia 1+kk v luxusním plážovém resortu

Hurgáda
5. 1. 2022 - 16:32
823 000 Kč
Prodávající

Popis

Egypt - Hurghada - lokalita Al Ahyaa (Hurghada sever). Krásný luxusní resort Selena Bay je pokračováním velmi úspěšného luxusního Palma Resort. Nachází se ve známé lokalitě Al Ahyaa, která se stává velmi žádanou právě díky nově postaveným luxusním plážovým resortům. Resort je vzdálen jen 15 Km od centra Hurghady a 23 Km od mezinárodního letiště v Hurghadě a tuto vzdálenost překonáte rychleji než je tomu u resortů v nacházejících se v centru Hurghady.

Selena Bay je uzavřený luxusní apartmánový resort s vlastní pláží, ve kterém si můžete zakoupit nejen krásné apartmány, ale i některou z luxusních vil s vlastním pozemkem s bazénem. Resort je vhodný pro zákazníky, kteří dávají přednost klidu a komfortu před bydlením v rušném centru.

Služby, výhody a přednosti resortu: vlastní pláž s lehátky a slunečníky, několik plaveckých bazénů, obrovský dětský bazén se skluzavkou, restaurace, bar u bazénu, centrum vodních sportů, dětské hřiště, úklidové služby, ostraha, minimarket přímo v resortu, posilovna & Spa, pozemek 40.000m2 s malou zastavěnou plochou. Možnost nákupu apartmánů na splátky na 6 let. Poplatek za služby a údržbu resortu: doživotně jednorázovou platbou ve výši 10% z ceny nemovitosti. (údržba pláže, bazénů, budov a ostatních společných prostor, zeleně, odvoz odpadu, energie ve společných prostorách...). Další výhodou je malá vzdálenost od letoviska El Gouna, které je plné luxusních zařízení, lagun, nachází se tam přístaviště pro jachty a golfové hřiště. Ze Selena Bay je to pouhých 5 minut jízdy.

Resort je stavěn ve 4 fázích. První 1 a 2 fáze je již dokončena a je v plném provozu (viz fotografie). Vlastníci apartmánů tak mohou již několik měsíců nerušeně užívat své apartmány, pláž, bazény a ostatní vybavení resortu. Další fází jsou domy CU a tato fáze bude dokončena v 07.2022. Poslední 4 fází bude celý resort dokončen (přibližně za 2,5 roku).

Nabídka přeprodejů v přední části resortu:
PT-102, 1+kk 35m2, 1.patro, vnější výhled, cena 650.000 EGP..

Základní údaje

Oblast inzerce
Hurgáda
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
22151141292162747018
823 000 Kč
Prodávající

Egypt - Hurghada, studia 1+kk v luxusním plážovém resortu

Zavřít Zavřít
Prodávající
EUROCONT REALITY
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!