Nové moderní apartmány s výhledem na moře ve Španělsku

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

5 456 160 Kč

Popis:

Prodej nové moderní apartmány u pláže a s výhledem na moře v New Golden Mile (Málaga, Costa del Sol).

Tyto nové moderní apartmány jsou součástí výstavby nové luxusní urbanizace sestávající z moderních vil a apartmánových rezidenčních domů, které jsou situovány v dopytované oblasti mezi městy Estepona a Marbella, zvané New Golden Mile. Je to jedinečná oblast s nádhernou přírodou a úchvatným výhledem na Středozemní moře, v pěší vzdálenosti od pláží a v blízkosti center měst jako Puerto Banús, Marbella nebo Estepona a několika prestižních golfových hřišť.

Luxusní vily a apartmány mají jedinečný styl a design. Nabízejí vysoce kvalitní provedení se zaměřením na každý detail. Celá urbanizace bude uzavřena a hlídána, bude mít jeden vstup a výstup, společné tropické zahrady, velké bazény, soukromou posilovnu, kavárny, mini-trh a wellness centrum. Bude poskytovat vše, co potřebujete pro život na Costa del Sol - odpočinek, relax, zábavu atd.

Resort nabízí 276 moderních apartmánů a penthouse s 2 až 3 ložnicemi, s plochou od 113 m2 a terasami od 12,96 m2 a s cenami od 215.000 EUR do 445.000 EUR.

Apartmány jsou světlé a prostorné a tvoří jejich obývací místnost s jídelní částí, moderní vybavená kuchyně, 2 nebo 3 ložnice, 2 nebo 3 koupelny a pěkné terasy.

Developer umožňuje vybrat si ze široké škály materiálů, ať už jde o podlahy, stropy, dveře, sanitu, atd.

V ceně je již vybavená kuchyň a koupelny, parkovací místo a skladová místnost.

Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace. Neplatíte nám provizi ale poskytneme vám komplexní služby v českém nebo slovenském jazyce.

Oblast inzerce:

Jiná země

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13724815

Počet zhlédnutí:

16 422x

Zhlédnutí detailu:

763x

Galerie TOP inzerátů - Reality v zahraničí

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 549 inzerátů