Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Nové moderní apartmány u pláže s výhledem na moře, Španělsko

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

9 470 480 Kč

Popis:

Na prodej zcela nové moderní luxusní apartmány u pláže a golfu a s výhledem na moře v Benalmádena Costa (ID: AP-RP0045)

Tyto moderní luxusní apartmány jsou situovány v těsné blízkosti pláží (500 m), golfového hřiště, jakož i občanské vybavenosti. V blízkosti je také množství atrakcí pro celou rodinu. Mezinárodní letiště v Malaze je vzdálené jen cca 15 minut autem a metropolitní Marbella jen cca 30 minut autem.

Apartmán je součástí výstavby nového moderního komplexu s 90-ti moderními 1 až 3-ložnicový apartmány a penthousy s úžasnými výhledy na moře.

Projekt je navržen dle posledních trendů, ale zároveň respektuje tradiční andaluskou architekturu a středomořský styl života. Sice je v blízkosti všemu, nachází se v klidné rezidenční oblasti.

Samotný apartmán má 2 ložnice, 2 koupelny, obývací místnost s jídelní částí, moderní a kompletně vybavenou kuchyň, terasu (24,85 m2) a střešní terasu (86 m2).

Apartmán mimo jiné nabízí také klimatizaci s topením, kompletně zařízenou a vybavenou kuchyň a koupelny, kompletní automatizační systém, video vrátného, porcelánové podlahy, špičkové spotřebiče, prvotřídní provedení a špičkové materiály, vestavěné skříně, velká okna od podlahy až ke stropu a parkovací místo a velkou skladovou místnost.

Většina apartmánů disponuje úžasným výhledem na moře. Pokud hrajete golf a máte rádi blízkost k moři, pak jde o ideální kombinaci - oba světy máte coby kamenem dohodil.

Ceny:

1-ložnicové apartmán již od 197.500 €

2-ložnicové apartmány již od 253.928 €

3-ložnicové apartmány již od 329.000 €

Neváhejte a kontaktujte nás pro bližší informace. Neplatíte nám žádnou provizi, ale poskytneme Vám komplexní servis v českém nebo slovenském jazyce.

Oblast inzerce:

Jiná země

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13688502

Počet zhlédnutí:

20 157x

Zhlédnutí detailu:

785x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 737 inzerátů