Kategorie
Home Nemovitosti, reality Zahraniční reality Reality v zahraničí Egypt - 2+kk s terasou v luxusním resortu s vlastní pláží
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Egypt - 2+kk s terasou v luxusním resortu s vlastní pláží

Zahraničí
29. 9. 2021 - 17:23
1 175 000 Kč
Prodávající

Popis

Egypt - Hurghada - lokalita Al Ahyaa. Prodej apartmánu v plážovém resortu - Palma Resort.

Palma Resort je překrásný a velmi luxusní 5* resort s vlastní pláží, který je již několik let v provozu, je tedy plně zaběhnutý. Tento resort se skládá z hlavní budovy, apartmánové budovy a vilové sekce s vlastními uzavřenými pozemky. Palma Resort je jedním z nejkrásnějších resortů v Hurghadě a nákup nemovitosti zde je tou nejlepší investicí do nemovitosti v Egyptě. Resort se nachází 15km severně od centra Hurghady a asi 18Km od letiště ze kterého trvá cesta kratší dobu než do apartmánů v centru.

Služby resortu: vlastní písčitá pláž s molem pro plavce, krásné bazény, okrasné zahrady, dětské hřiště, restaurace, ostraha, fitnes, satelitní a internetové připojky, úklidová služba, servisní služba. Roční poplatek za služby komplexu činí 120 EGP /m2 (cca 166 Kč/m2).

Apartmán 2+kk s velkou terasou, 60m2, 1. patro, kompletně zařízený, cena 850.000 EGP (cca 1.175.000 Kč). Jedná se o přeprodej, nejedná se o novou nemovitost.

Platba: 10% rezervační platba, při podpisu smlouvy jednorázová platba.

Egypt - 2+kk s terasou v luxusním resortu s vlastní pláží

Zavřít Zavřít
Prodávající
EUROCONT REALITY
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!