Home Nemovitosti, reality Ostatní reality Jiné reality k pronájmu ZREKONSTRUOVANÁ GARÁŽ STARÉ OBRNICE K PRONÁJMU
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

ZREKONSTRUOVANÁ GARÁŽ STARÉ OBRNICE K PRONÁJMU

Hlavní město Praha
16. 11. 2020 - 08:57
1 100 Kč
Prodávající

Popis

!!! PROSÍM ČTĚTE CELÝ TEXT !!!


Pěkný den,

dlouhodobě pronajmu garáž v klidné lokalitě ve Starých Obrnicích u Mostu, oplocený areál s volným vstupem, veřejné osvětlení + osvětlení vrat garáže na pohybový senzor.

Velikost garáže s pozemkem je 24m2, nová střecha, garáž po rekonstrukci, natřená podlaha. Na střeše je solární panel 30wph napojený na baterii, to znamená elektřinu pro světlo a 12V zdarma po celý rok (POZOR není to 230V!). Garáž má 2x LED světlo, celkem 24 Wattů. Garáž je samozřejmě vyklizená a čistá.

Zabezpečení: dřevěná dvoukřídlá vrata. 2x zapouzdřený zámek, FAB zámek, světlo u vrat na pohybový senzor. Díky elektřině z panelu možnost dát nějaký alarm apod.

Rozměry garáže jsou: vrata šíře 2,35 x výška 1,90 metry; samotný vnitřek garáže pak šíře 2,75 x délka 5,85 x výška 2,10 metrů.

Požaduji kauci ve výši 3 měsíčních nájmů. Měsíční nájemné je 1200,- s tím, že každý 12. měsíc je ZDARMA! Upřednostním dlouhodobý pronájem s POCTIVÝM nájemcem, z mé strany 100% férovost. Prohlídka možná o víkendech po předchozí domluvě. Cenu prosím respektujte.

Pronájem výhradně na smlouvu, což ochrání obě strany. Prosím o využití jen emailu kvůli mé vytíženosti. Pouze k pronájmu, neprodávám! Realitky nevolat! Děkuji.

VOLNÉ K PRONÁJMU IHNED!

ZREKONSTRUOVANÁ GARÁŽ STARÉ OBRNICE K PRONÁJMU

Zavřít Zavřít
Prodávající
Tom F
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!