Home Nemovitosti, reality Služby a související sekce Projektová dokumentace Překreslování a digitalizace technických výkresů

Překreslování a digitalizace technických výkresů

Praha
19. 5. 2023 - 21:49 (upraveno)
Dohodou
Prodávající

Popis

Překreslování a digitalizace technických výkresů je mou profesní specializací. Nabízím služby překreslování všech typů technických výkresů ve formátu 2D AutoCad DWG a DXF. Pokud potřebujete stavební výkresy, mohu vám poskytnout půdorysy, řezy, pohledy, detaily, situace a dokonce i vizualizace, vše provedené v souladu s příslušnými normami a stavebními povoleními.

Kromě toho pro vás mohu vytvořit 2D a 3D rendery, které vám pomohou lépe vizualizovat konečný výsledek vašeho projektu. Poskytnu Vám výkresovou dokumentaci v 2D fasádě, půdorysu, výšce atd., s řezy a rozměry. Mohu překreslit vaše výkresy nebo skici v AutoCadu, stejně jako převést stávající papírovou projektovou dokumentaci do elektronické podoby.

Pokud potřebujete 3D modely, mohu pro Vás vytvořit modely jakékoliv stavby včetně rodinného domu, haly, polyfunkčního domu a dalších. Používám Revit k vytváření modelů, které vám pak mohu poslat jako výkresy tvarů, půdorysy, řezy, pohledy, detaily a pozice a rendery objektů.

Mám dlouholeté zkušenosti s AutoCADem a Revitem a mohu zaručit vysokou kvalitu projektu. Umím vytvářet 2D a 3D výkresy a převádět obrázky v AutoCADu do formátů jako JPG na DWG. Také mohu po dohodě s Vámi uložit projekt ve formátu PDF.

Kontaktujte mě, pokud potřebujete služby pro překreslování technických výkresů, tvorbu 2D a 3D vizualizací, převod papírových projektů do elektronické podoby nebo tvorbu 3D modelů. Jsem připraven vám pomoci s vaším projektem.
Službu nabízím za atraktivní cenu.

Základní údaje

Oblast inzerce
Praha
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
2919527394694046318
Dohodou
Prodávající

Překreslování a digitalizace technických výkresů

Zavřít Zavřít
Prodávající
Oleg Alikin
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!