17.12.2019 06:45   |  Nabídka / Prodám   |  Komerční reality   |   Komerční reality   |   Prodejny, obchody - pronájem
Obec
Tábor
Ulice
Povaha inzerátu
pronájem
Druh objektu
Účel nemovitosti
prodejny, obchodní prostory a objekty
Stav nemovitosti
Energetická třída
G
Cena: Neuvedeno
Popis:

Exkluzivně nabízíme k pronájmu jedinečný komerční pozemek o výměře 4.100 m2 se srubovou admin. budovou (k pronájmu je nabízeno 1. NP budovy) u hlavní silnice v obchodní zóně Tábor, Soběslavská ul. Nemovitost je vhodná k okamžitému využití jako sídlo firmy či prodejny, s potenciálem využití pozemku k prezentaci firmy, popř. výrobků firmy. Do areálu jsou 2 obecní komunikace - ze strany od STOP SHOPu a ze strany od Policie ČR. Vjezdy jsou zabezpečeny automatickými posuvnými branami s ovládáním přes GSM modul mobil. telefonu. Celý areál je oplocen. Podlahy jsou řešeny formou dlažby a masivu z exotických dřevin. Vytápění je centrální kotlem na dřevěné pelety. V přízemí je podlah. vytápění + měděné radiátory, v patře měď. radiátory. Ve vstupní hale je velký kamenný krb s krbovou vložkou a akumulační stěnou s rozvodem horkého vzduchu. Srub je napojen na veřejný vodovod i kanalizací. V objektu je možnost využití vody z vrtané studny na pozemku. Veškerá dešťová voda je svedena do podzemního zásobníku, ze kterého je napojen centrální automatický závlahový systém po celém areálu.
Zabezpečení objektu - elektronicky s napojením na centrální pult bezpečnostní agentury + policie. V objektu jsou instalovány datové rozvody do všech kanceláří se samostatným datovým serverem se záložním zdrojem. Vše s napojením na kamerový rozvod, internet, SAT TV a zabezpečení objektu.
Dispozice srubu: Ze vstupních dveří vcházíme do vstupní haly s masivním kamenným krbem. Po levé straně vstupní haly je umístěna recepce pro zákazníky. Za recepcí je kancelář pro 2 pracovní místa. Vedle recepce je v současné době prostor vzorkovny s využitím dalšího pracovního místa. Součástí haly v přízemí je kuchyňská linka z masivu /třešeň/ s žulovou pracovní deskou a silgranitovým dřezem. Vlevo od vstupní recepce se nachází technická místnost - kotelna s kotlem na dřevěné peletky se zásobníkem na několik dnů provozu kotle, vodárnou a bojlerem na ohřev teplé vody. Bojler je též napojen na solární panely ve střeše. V pravé části vstupní haly jsou 2 místnosti. Jedna místnost slouží jako velká zasedací místnost a druhá menší byla používána jako sklad s vlastním východem do zadní části areálu. (lze využít i jako další pracovnu). V dolní části domu se dále nachází sociální zázemí se sprchou a samostatné pánské x dámské WC.
Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře zakázky.
-----------------------------

Poznámka k ceně: volejte makléři, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
-----------------------------

Lokalita: Tábor

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


RK Stejskal.cz s.r.o.
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

Dalibor Kohout
Telefon: +420 774433585

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
15292216
Počet zhlédnutí:
459x
Zhlédnutí detailu:
43x