09.07.2019 06:39   |  Nabídka / Prodám   |  Komerční reality   |   Komerční reality   |   Prodejny, obchody - pronájem
Obec
Praha
Ulice
Povaha inzerátu
pronájem
Druh objektu
Účel nemovitosti
prodejny, obchodní prostory a objekty
Stav nemovitosti
Energetická třída
G
Cena: 265 000 Kč

Popis: Exkluzivně nabízíme obchodní jednotku o celkové velikosti 140 m?, která je umístěna v lukrativní části Prahy 1. Obchod se nachází v přízemí nákupní galerie Myslbek, jen pár kroků od ulice Na Příkopě. Tento komerční prostor, v němž je luxusně zařízený butik značky Pepe Jeans, je vybaven vestavěnými regály, moderním osvětlením, plovoucími podlahami, klimatizací, bezpečnostním systémem, bezpečnostními roletami, vytápěním.
Jednotka je na dobrém místě přímo v prostřední části nákupní galerie. V okolí jsou restaurace, kavárny, bary, kancelářské prostory.

Je zde omezení provozu pouze pro butik s oblečením či doplňky, není zde možný gastro provoz.

Nákupní Galerie Myslbek je pasáž mezi rušnou ulicí Na Příkopě a Ovocným trhem, která symbolicky propojuje pražské Nové a Staré Město. Fasádě v ulici Na Příkopě dominuje brána z nerezové oceli. Druhá brána, jež vede na Ovocný trh, vyniká bronzovými hlavami českého sochaře Karla Nepraše; hlavy jsou obráceny různými směry a symbolizují davy nakupujících. Ve středu pasáže se nachází prosvětlená kruhová dvorana vybízející k posezení v restauracích (Sushi Umami, Bakery Coloseum, Vapiano) nebo obdivování výjimečného uměleckého díla – největší skleněné instalace ve střední Evropě, kterou navrhl Maxim Velčovský a vyrobila česká firma Lasvit. Impozantní plastika z ručně foukaného skla znázorňuje křišťálový vír. Nákupní Galerie Myslbek si ji nadělila ke svým dvacátým narozeninám.

Vedle známých obchodů, jako jsou Next nebo H&M, najdete v Myslbeku například i exkluzivní kolekce značek Karl Lagerfeld, T.M. Lewin, Guess by Marciano, Pepe Jeans, Gant nebo Calvin Klein Underwear.

Třída energetické náročnosti "G" je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.
-----------------------------

Poznámka k ceně: + DPH + poplatky
-----------------------------

Číslo zakázky: N4957
-----------------------------

Lokalita: Praha 1

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


LUXENT, s.r.o.
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

Marek Strohmaier
Telefon: 775 285 285

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
14985366
Počet zhlédnutí:
433x
Zhlédnutí detailu:
75x