Pronájem obchodu 91 m2, Lékařský dům DRUŽBA, Litoměřice, Pokratická ul.

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

22 500 Kč

Popis:

Reality 11 Vám zprostředkují pronájem nebytového prostoru o velikosti 91 m2 v přízemí Lékařského domu DRUŽBA. v Litoměřicích. Prostor je vhodný jako obchod, kancelář, provozovna, vzorkovna apod. Dispozice: vstup do obchodního prostoru, prostorný výklenek se vstupem na sociální zařízení. Objekt s lékařskými ordinacemi a dalšími komerčními prostory leží u frekventované komunikace a zastávky MHD, v centru rozsáhlé obytné lokality s možností parkování. V obchodním centru DRUŽBA se dále nachází velkoprodejna potravin, pošta, restaurace, lékařské ordinace, sportovní zařízení a řada dalších obchodů a provozoven služeb. Centrum města je velmi dobře dostupné – 10 min. chůze, 1 min. autem.

Objekt je bezbariérový, po komplexní rekonstrukci a to včetně velmi kvalitního zateplení. Všechny prostory mají svůj vlastní elektroměr a vodoměr, možnost připojení na internet a jsou zajištěny elektronickým zabezpečovacím systémem. V případě zájmu o pronájem je možné stavebně přizpůsobit prostory Vašim potřebám.

Zálohy na služby a energie, které zahrnují elektřinu, topení, studenou a teplou vodu a úklid a elektřinu společných prostor, budou cca 3.400,- Kč/měsíc + DPH. Pronajímatel nepožaduje kauci. Provize RK je 22.500,- Kč + DPH. Ev. číslo: 17302.

-----------------------------

Poznámka k ceně: + energie a služby + DPH + provize RK 1 měsíční ná

-----------------------------

Číslo zakázky: 17302

-----------------------------

Lokalita: Litoměřice, Pokratická

Oblast inzerce:

Litoměřice

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

14412616

Počet zhlédnutí:

1 287x

Zhlédnutí detailu:

10x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 764 inzerátů