Pronájem, obchodní prostory, 350 m2, Liblice - Český Brod (okr. Kolín)

ObecČeský Brod
UliceBylanská
Povaha inzerátupronájem
Účel nemovitostiprodejny, obchodní prostory a objekty
Energetická třídaE
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

22 000 Kč

Popis:

Reality 11 Vám zprostředkují dlouhodobý pronájem komerčních prostor o celkové výměře 350 m2 v Českém Brodě, část Liblice (okr. Kolín). Prostory někdejší tělocvičny a hospodského sálu byly bez přestávky využívány jako obchodní prostor předešlých 20 let a mohou sloužit právě jako prodejna, provozovna, sklad nebo i pro lehkou výrobu a jsou ihned k dispozici. Původní přízemní objekt sestává ze dvou cihlových vzájemně propojených staveb s vysokými stropy, střechy jsou kryté falcovaným plechem. Velká okna z obou stran stavby jsou původní špaletová a podlahy tvoří v první části lino (PVC), v druhé části pak parkety a beton na pódiu. Na pódiu byla přistavena malá buňka, která může sloužit jako administrativní kancelář, v první části objektu se pak nacházejí toalety. Přípojky: el. 230/380V, zdrojem vody pro objekt je studna, odpady jsou svedeny do žumpy, ohřev vody zajišťuje el. bojler a topení je plynové. Roční náklady z předešlého provozu činily cca 33.000,- Kč/rok. Objekt má dále vlastní bezpečnostní alarm, zavedenou telefonní přípojku (lze sjednat jak pevný tak bezdrátový internet) a parkovat lze téměř podél celého objektu.

Liblice jsou součástí obce Český Brod, který leží na silnici I. třídy mezi Kolínem a Prahou. Ve vzdálenosti 50m od provozovny se nachází MHD zastávka se spojením do centra Českého Brodu a na vlakové nádraží. Zatímco se v Liblicích nachází MŠ, SOŠ a především známý a vyhlášený velkoobchod s nápoji Marek, nedaleký Český Brod poskytuje plnou občanskou vybavenost.

Vedle prvního nájmu se skládá ještě vratná kauce ve výši dvouměsíčního nájmu (44.000,-) a nevratná provize RK ve výši jednoměsíčního nájmu (22.000,-). Ev. číslo: 17717.

-----------------------------

Poznámka k ceně: +popl. 2750, + kauce a provize

-----------------------------

Číslo zakázky: 17717

-----------------------------

Lokalita: Český Brod, Bylanská

Oblast inzerce:

Kolín

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

14200305

Počet zhlédnutí:

1 549x

Zhlédnutí detailu:

42x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 847 inzerátů