Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Pronájem obchodních/kancelářských prostor, Hodolany

ObecOlomouc
UliceStará Víska
Povaha inzerátupronájem
Účel nemovitostiprodejny, obchodní prostory a objekty
Energetická třídaG
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

3 500 Kč

Popis:

Pronajímáme výhodně situovaný komerční prostor v místech s dobrou viditelností a středně velkým pěším vytížením na Hodolanské ulici v Olomouci. Jedná se o místnost o výměře 18m2, která předchozím nájemníkům sloužila jako kancelář, nabízí se ale i původní využití jako menší obchod s textilem či jiným drobným zbožím. K prezentaci produktů a prosvětlení celé místnosti je k dispozici výloha přes šířku celé exponované stěny, okna jsou v plastovém provedení, elektrické osvětlení zajišťují zářivky. Objekt je vytápěn za využití plynového topení, podlahu pokrývá zachovalé linoleum v imitaci parketové podlahy. Sociální zázemí je na vnitřní chodbě domu, pouhých pár kroků od nabízeného obchodu/kanceláře, možnost parkování na vyhrazeném stání vedle objektu.

Majitelé pronajímají i vedlejší místnost s výlohou za tímtéž komerčním účelem o výměře 25m2, na přání nájemníků nabízejí možnost zprůchodnění obou místností na vlastní náklady (majitelů) a vytvoření tak dostatku podlažní plochy pro zájemce o větší obchodní prostory. Při pronájmu obou místností je celková podlažní plocha 43m2, nájemné 8.000 Kč měsíčně, provize realitní kanceláři 8.000 Kč + DPH.

-----------------------------

Číslo zakázky: KKko7462

-----------------------------

Lokalita: Olomouc, Stará Víska

Oblast inzerce:

Olomouc

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

13708809

Počet zhlédnutí:

4 408x

Zhlédnutí detailu:

370x

TOP inzeráty - Komerční reality

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 048 878 inzerátů