Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Dům k podnikání a bydlení na atraktivním místě v Náchodě

ObecNáchod
UliceBroumovská
Povaha inzerátuprodej
Druh objektukomerční budovy, objekty
Účel nemovitostiprodejny, obchodní prostory a objekty
Stav nemovitostidobrý
Užitná plocha450 m²
Energetická třídaE
Internet

Upozornění pro realitní kanceláře: Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

3 450 000 Kč

Popis:

Nabízíme k prodeji nemovitost k podnikání a k bydlení na komerčně velmi zajímavém místě v pohraničním okresním městě Náchod. Nemovitost se nachází v těsném sousedství hlavní komunikace ve směru Náchod-Hronov (dále Police nad Metují, Broumovský výběžek) ve čtvrti Náchod- Malé Poříčí. Jedná se o dvoupodlažní nepodsklepenou budovu, která byla původně využívána jako restaurace, posledních deset let je zde prodejna kotlů, kamen, krbů a bazénové technologie. V přízemí je umístěna prodejna o celkové výměře cca 140m2 se sociálním zařízením (2xwc, kuchyňka) Ve ii. np jsou dvě kanceláře, šatna a dále bytové prostory 4+1 s vlastním vchodem, WC a koupelnou, kuchyňkou a dalšími třemi obytnými místnostmi, které jsou v současnosti využívány jako sklad. Byt má vlastní odpočtové měřiče (voda, elektřina). Do objektu je zaveden internet a je napojen na pco (střežení objektu) V r. 2006 byla provedena celková

rekonstrukce elektroinstalace, vody, ústřední vytápění je automatickým kotlem na tuhá paliva, ohřev tuv je zajištěn centrálním 300 lt solárním zásobníkem. Možnost napojení objektu na zemní plyn (na hranici pozemku). Voda a kanalizace je napojena na veřejný řád. Součástí nemovitosti je parkoviště!!

Inzerent:BOHEMIA SOLAR s.r.o.
Telefon:739 033 221
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Náchod

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

13822596

Počet zhlédnutí:

19 163x

Zhlédnutí detailu:

570x

Galerie TOP inzerátů - Komerční reality

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 048 871 inzerátů