Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Prodej obchodních prostoru , Pražská Rumburk 2-Horní Jindřichov.

ObecRumburk
UlicePražská
Povaha inzerátuprodej
Účel nemovitostiprodejny, obchodní prostory a objekty
Energetická třídaG
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

3 780 000 Kč

Popis:

Prodej obchodních prostoru 959m2.Nabízíme Vám příležitost vlastnit komerční prostory o rozloze 600 m2 v těsné blízkosti hlavní tepny vedoucí do centra města Rumburk v blízkosti nákupních center TESCO, PENNY a LIDL. Rumburk je město v nejsevernější části České republiky, ve východní části Ústeckého kraje. Město leží ve Šluknovské pahorkatině a protéká jím říčka Mandava. V Rumburku jsou hraniční přechody do německých měst Seifhennersdorfu a Neugersdorfu.

Objekt je bývalý autosalon, v čele prodejny je velká prosklená hala a dále navazují dvě kanceláře a sociální prostory a sklep. Z chodby se dostaneme do dalších hal rozděleních do šesti částí. Všechny prostory jsou přístupné jak z venku přímo z ulice, tak i zevnitř.

Kromě skladovacích prostor je zde i bytová jednotka 1+kk se samostatným vchodem. K budově patří manipulační prostor a parkoviště pro zákazníky.

Celý areál je vytápěn novým elektrickým kotlem a voda je ohřívána bojlerem. Po celém objektu jsou nové rozvody vody, budova je připojena na kanalizaci. U této nemovitosti není ke dni zveřejnění inzerce zpracovaný energetický štítek, dle novely zákona 406/2000 je proto nemovitost inzerována v energetické třídě G

-----------------------------

Lokalita: Rumburk, Pražská

Oblast inzerce:

Děčín

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

13646304

Počet zhlédnutí:

5 554x

Zhlédnutí detailu:

59x

TOP inzeráty - Komerční reality

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 378 inzerátů