Kategorie
Home Nemovitosti, reality Ostatní reality Jiné reality na prodej prodej bytu

prodej bytu

Břežany II
10. 5. 2022 - 19:12
4 999 000 Kč
Prodávající

Popis

Nabízím k prodeji byt 3+kk v pět let staré výstavbě dvoupodlažních bytových domů v uzavřeném komplexu s dětským hřištem, klidovou zónou a parkováním ve vnitrobloku, které je zabezpečeno elektronicky ovládanou branou. Vlak směrem na Prahu jezdí 4 x do hodiny. Na zastávku vlaku lze dojít pěšky nebo dojet na kole po nově vybudované osvětlené cyklostezce nebo dojet 1 zastávku autobusem, která je přímo u domu. Na Masarykovo nádraží nebo na Hlavní nádraží cesta trvá půl hodiny.
Břežany II mají vlastní obecní úřad a novou mateřskou školku (100m od domu). Naproti bytovému komplexu je obchod s potravinami. V obci je fotbalové hřiště, dětské hřiště, v létě zde probíhá samosběr ovoce. Okolí vybízí k výletům na kole nebo na procházky.
Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě města a je zateplen (v brzké době bude provedena obnova fasády domu).
Byt je velmi dobře dispozičně řešen: ze vstupní prostorné předsíně je vstup do samostatného pokoje, koupelny, wc a kuchyně s prostorným obývacím prostorem (kuchyňský kout nabízí příjemný výhled z okna do zeleně). Z obývacího pokoje je vstup do samostatné ložnice.
Vlak směrem na Prahu jezdí 4 x do hodiny. Na zastávku vlaku lze dojít pěšky nebo dojet na kole po nově vybudované osvětlené cyklostezce nebo dojet 1 zastávku autobusem, která je přímo u domu. Na Masarykovo nádraží nebo na Hlavní nádraží cesta trvá půl hodiny.
Břežany II mají vlastní obecní úřad a novou mateřskou školku (100m od domu). Naproti bytovému komplexu je obchod s potravinami. V obci je fotbalové hřiště, dětské hřiště, v létě zde probíhá samosběr ovoce. Okolí vybízí k výletům na kole nebo na procházky. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě města a je zateplen (v brzké době bude provedena obnova fasády domu).
Byt je velmi dobře dispozičně řešen: ze vstupní prostorné předsíně je vstup do samostatného pokoje, koupelny, wc a kuchyně s prostorným obývacím prostorem (kuchyňský kout nabízí příjemný výhled z okna do zeleně).

Základní údaje

Oblast inzerce
Břežany II
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
56747806673181917245
4 999 000 Kč
Prodávající

prodej bytu

Zavřít Zavřít
Prodávající
Martin Macek
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!