Home Nemovitosti, reality Ostatní reality Jiné reality na prodej
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Prodej byt, 2+1, Pardubice, Polabiny

Pardubice II
13. 9. 2022 - 17:10
4 500 000 Kč
Prodávající

Popis

Nabízím k prodeji bytovou jednotku o dispozici 2+1 a podlahové ploše 47m2, v 11 NP panelového bytového domu. K bytu náleží sklep, komora na patře a užití lodžie, která se nachází na patře. Bytová jednotka je v osobním vlastnictví a nachází se ve vyhledávané lokalitě města Pardubice II– Polabiny.
Dva samostatné pokoje, kuchyň, samostatné WC a koupelna. V bytě byla revitalizována podlaha, koupelna i WC.
Panelový dům, ve kterém se bytová jednotka nachází, je po revitalizaci, dva nové výtahy, rozvody inženýrských sítí, kamerový systém, security, fasáda, zateplení, vyměněna okna za plastová a jiné, díky čemuž má nízké energetické nároky. Do domu je prostorný bezbariérový vstup.
Bytovou jednotku nabízíme v prodeji jako investiční příležitost, jelikož je v současné době obsazena platícími nájemníky. Uvedená cena je k jednání. Zájemci pište na e-mail pardubice.polabiny@email.cz

Prodej byt, 2+1, Pardubice, Polabiny

Zavřít Zavřít
Prodávající
Pardubice Polabiny
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!