Kategorie
Home Nemovitosti, reality Pozemky Prodej pozemku v k.ú. Vrané nad Vltavou
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Prodej pozemku v k.ú. Vrané nad Vltavou

Vrané nad Vltavou
30. 9. 2022 - 15:23
3 350 000 Kč
Prodávající

Popis

Povodí Vltavy, státní podnik, vyhlašuje výběrové řízení na prodej pozemku parc. č. 221/1, o výměře 896 m2, v k.ú. Vrané nad Vltavou.
Termín pro podání nabídek: 1.11.2022, do 9:30 hod.
Minimální kupní cena: 3 350 000 Kč.

Pozemek je situován v jižním okraji zastavěného území obce Vrané nad Vltavou, v části Skochovice, mezi ulicí Vltavská a železniční tratí ve směru do Dobříše. Pozemek je oplocený společně s pozemkem zastavěné plochy a nádvoří se stavbou rodinného domu a s dalším pozemkem zahrady jiného vlastníka a je s těmito pozemky společně užíván na základě nájemní smlouvy. Okolní zástavba je tvořena výlučně staršími rodinnými domy, v místě je uložen veřejný vodovod, veřejná kanalizace a veřejná el. síť. Přístup k pozemku je zajištěn ze západní strany přímo z veřejné komunikace (asfaltový povrch) ve vlastnictví obce. Dle platného územního plánu se pozemek nachází v plochách smíšených obytných rekreačních (SR), podle mapy záplavových území ČR se pozemek nachází mimo záplavové území.

Více informací na webu Povodí Vltavy, státní podnik - Prodej a pronájem majetku, nebo telefonicky v pracovní dny od 8:00 do 16:00 hod.

Parametry

Povaha inzerátu
prodej
Druh pozemku
zahrada
Plocha pozemku (m²)
896

Prodej pozemku v k.ú. Vrané nad Vltavou

Zavřít Zavřít
Prodávající
Lucie Baloušková
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!