Kategorie
Home Nemovitosti, reality Pozemky STAVEBNÍ POZEMEK PRO BYDLENÍ S DÍLNOU NEBO PRO HALU

STAVEBNÍ POZEMEK PRO BYDLENÍ S DÍLNOU NEBO PRO HALU

Liběšice
12. 12. 2021 - 17:47
Dohodou
Prodávající

Popis

Prodám pozemek o výměře 4501m2 v obci Dolní Chobolice, okres Litoměřice, který je územním plánem zařazen v ploše výroby a skladování. Zastavět lze až 60% plochy. Pozemek není v evidenci půdního fondu = neplatí se odvody.
Vhodné pro haly, dílny se služebními byty, kanceláře nebo solární elektrárnu. Pozemek pod horou Sedlo s krásným výhledem, při okraji obce, přístupný z obecní asfaltové komunikace. V zadní části pozemku vede nadzemní síť elektrického vedení, včetně ochranného pásma v šíři 5 až 10 metrů dle typu stavby.
Pozemek se nachází v CHKO České středohoří. Lze vystavět i například autoservis či řemeslnou dílnu s domem k bydlení,a to i více takových staveb v rámci prodávaného rozlehlého pozemku. Sítě pitné vody a kanalizace v obci nejsou.V lokalitě je obecní studna s rozvodem užitkové vody, vedení je v blízkosti pozemku s možnosti napojení. Zásobování vodou lze řešit i vlastní vrtanou studnou. Odkanalizování do jímky, septiku nebo domácí čističky. Elektrická přípojka bude provedena.
Litoměřice vzdáleny 12 km, nájezd na D8 u Lovosic 20 km. Prodej přímo od majitele, právní servis zajištěn. Cena a výměra k jednání. mob. 775_532/370

Parametry

Povaha inzerátu
prodej
Druh pozemku
stavební - komerční
Plocha pozemku (m²)
4501

Zpráva pro realitky

Základní údaje

Oblast inzerce
Liběšice
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
85803422425561752372
Dohodou
Prodávající

STAVEBNÍ POZEMEK PRO BYDLENÍ S DÍLNOU NEBO PRO HALU

Zavřít Zavřít
Prodávající
MartinKočovský
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!