Home Nemovitosti, reality Pozemky Vlastní pláž s vodní plochou - lze stavět

Vlastní pláž s vodní plochou - lze stavět

Pardubice
1. 12. 2023 - 13:26 (upraveno)
989 Kč
Prodávající

Popis

Exklusivní prodej pozemku - soukromé pláže s vlastní vodní plochou 5.933 m2 Mělické písníky u Pardubic.
Lze stavět na cca 105 m2 dle platného územního plánu (plocha RNX viz foto územní plán) např. stavbu pro rekreační a sportovní aktivity vč. sociálního a hygienického zařízení vč. jímek na odpadní vody, dále stavby technické infrastruktury (viz citace územní plán textová část) + lze ihned stavět molo na vlastní vodní ploše až do max. 70 m2.
Přesně na jih orientovaná pláž s výhledem na poloostrov a vzdálené Železné hory. Nádherně čistá voda na koupání, písčité dno (až 5 m hloubka v místě). Vysoce atraktivní rybářský revír s trofejními úlovky. Místo má Genius loci. Přesně jižní orientace, z vlastní pláže je vidět jak východ slunce, tak i krásný západ slunce.
Schválené vlastní molo do max. 70 m2 libovolného tvaru a délky po vlastním pozemku (vlastní vodní ploše). Rozměry pozemku jsou cca 191 x 31 m, z čehož cca 800 m2 tvoří zpevněná písková pláž na jih a zbytek je velká vlastní vodní plocha.
Nákladné terénní úpravy v roce 2023 vč. zpevnění břehu pláže proti vodní erozi kamenem na vodní díla dle normy ČSN. Příjezd vlastním automobilem na pláž vč. parkování na vlastním pozemku. Zpevněný sjezd.
Pozemek o šířce cca 31 m může kupec například rozdělit i na 3 pozemky (stejné pruhy) o šířce cca 10 m, což může sloužit více zájemcům (tzn. třetinová kupní cena), například rybářům přátelům apod. Nebo jako investice na (v případě rozdělení až 3 x celoroční) pronájem.
Vlastní vodní plocha, resp. přístup k nádherně čisté vodě na vlastním pozemku je strategická investice do budoucna.
Již jste darovali své milé luxusní auto, dům, dovolené... Překvapte ji a darujte jí pod stromeček s červenou mašlí vlastní soukromou pláž se 70 m2 molem nejen pro romantické večery, ale i pro koupání, potápění, rybaření, surfing, paddleboarding, výlety, vlastní rekreaci apod.
Praha 1 h autem, Pardubice 16 min., Hradec Králové 28 min. Více informací a mnohem více fotografií na webu MAXEN.

Parametry

Povaha inzerátu
prodej
Druh pozemku
vodní plocha
Plocha pozemku (m²)
5933

Základní údaje

Oblast inzerce
Pardubice
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
8408510089079500564
989 Kč
Prodávající

Vlastní pláž s vodní plochou - lze stavět

Zavřít Zavřít
Prodávající
Klára Forejtová
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!