Kategorie
Home Nemovitosti, reality Pozemky Stavební pozemek Hostivice 900 m²

Stavební pozemek Hostivice 900 m²

Hostivice
6. 5. 2022 - 08:31
15 210 000 Kč
Prodávající

Popis

Jedinečná parcela na rodinný dům ve výjimečné lokalitě!!! Nabízím kompletně zasíťovanou parcelu na stavbu rodinného domu v atraktivní a žádané nové lokalitě. Tato krásná klidná lokalita se nachází téměř u centra města Hostivice, Praha - západ a zároveň sousedí s lesem chráněné přírodní památky Hostivické rybníky. Pozemek se nachází na konci slepé ulice Liliové, na jeho hranici jsou veškeré přípojky inženýrských sítí vč. optického kabelu.

Město Hostivice leží na západním okraji Prahy, pouhých 15 km od samotného centra hlavního města. Pro svoji výhodnou polohu a výbornou dopravní dostupnost je vyhledávanou rezidenční lokalitou. Je zde veškerá občanská vybavenost patřící k pohodlnému životu. Ve městě je mateřská škola, základní škola i gymnázium, vše v docházkové vzdálenosti od lokality. Nakoupit lze v supermarketech Lidl, Tesco a Penny, k velkým nákupům pak poslouží nedaleká obchodní centra Metropole Zličín na Praze 5 a Šestka na Praze 6 – Ruzyni. V Hostivici je mnoho možností sportovního vyžití a krásných míst k trávení volného času.

Vynikající spojení s Prahou je zajištěno mj. vnějším Pražským okruhem, několika autobusy PID, které jezdí ke stanicím metra trasy A Motol a trasy B Zličín. Do centra Prahy se lze dostat i vlaky, a to na Smíchovské a Masarykovo nádraží.

Parametry

Povaha inzerátu
prodej
Druh pozemku
stavební pro bydlení
Plocha pozemku (m²)
900

Základní údaje

Oblast inzerce
Hostivice
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
76735194728491301063
15 210 000 Kč
Prodávající

Stavební pozemek Hostivice 900 m²

Zavřít Zavřít
Prodávající
Habitera, a.s.
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!