Kategorie
Home Nemovitosti, reality Pozemky Prodej stavebního pozemku s výstavbou rodinného domu 495 m?, Olomouc - Droždín
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Prodej stavebního pozemku s výstavbou rodinného domu 495 m?, Olomouc - Droždín

Olomouc
27. 4. 2021 - 07:02
12 750 000 Kč
Prodávající

Popis

Představujeme Vám Projekt - výstavbu 8-mi rodinných domů (novostaveb) v Olomouci městské čtvrti Droždín, ul. Bukovanská na výjimečných stavebních pozemcích, ve velmi vyhledávané lokalitě. Tyto jedinečné pozemky zajišťují prostor a soukromí s dobrou dostupností do centra Olomouce (cca 10 minut) a z budoucího rodinného domu se Vám nabídne nádherný výhled na baziliku Navštívení Panny Marie na Svatém Kopečku s otevřeným výhledem do okolní krajiny včetně unikátního nejen nočního pohledu na město Olomouc.

Nabízíme Vám ke koupi výstavbu čtyř samostatně stojících rodinných domů (novostaveb) umístěných na stavebních pozemcích o různých výměrách od 777 m? do 829 m? a dále výstavbu čtyř rodinných domů (dvojdomků) umístěných na stavebních pozemcích o různých výměrách od 451 m? do 495 m?. Vytápění všech domů je plánované tepelným čerpadlem.

Tento nabízený stavební pozemek je označený jako parcela „H“. Celková plocha pozemku o výměře 495 m?, zastavěná plocha 118 m?, zpevněná plocha 85 m? a plocha zeleně 292 m?.

Na tomto pozemku je plánovaná výstavba dvoupodlažního dvojdomku s plochou střechou dispozičně 4+kk (jedna garáž) nebo 5+kk (jedna garáž) o celkové užitné ploše 177,23 m? (obytná plocha 95,67 m?, komunikační plocha 30 m?, technická plocha 39,52 m?, plocha lodžie 12,04 m?) se zahradou o výměře 292 m?, kde může být umístěno venkovní posezení s bazénem po dohodě se stavitelem. Máme pro Vás připravené dvě dispozice s úpravou 1. NP kde může být umístěn pokoj navíc - dispozičně 5+kk. Vnitřní uspořádání je navrženo tak, aby charakter domu maximalizoval možnost využití stavebního pozemku. V 1.NP domu se nachází závětří, zádveří se vstupem do garáže, chodba se schodištěm do 2. NP domu, koupelna, samostatné WC, obývací pokoj s kuchyní se vstupem na krytou terasu a zahradu. Ve 2. NP se nachází chodba se schodištěm z 1.NP, dva samostatné pokoje s francouzským oknem, ložnice s prostornou lodžií, dále společná prostorná koupelna a samostatné WC se vstupem z chodby. Plánovaný bazén na zahradě u terasy a zahradní domek s případným zahradním posezením Vám jistě nabídne příjemné posezení u venkovního krbu a stavitel zajistí v případě Vašeho požadavku vybudování - není zahrnuto v ceně.

Uvedená cena projektu zahrnuje pozemek včetně novostavby ve vyšším standardu, zasíťování inženýrskými sítěmi, oplocení pozemku ve standardu a dále vybavení novostavby ve vyšším standardu, dle dohody na společné schůzce Vás, naší RK a stavitelem projektu. Cena dále zahrnuje právní služby, provizi RK a administrativní náklady spojené s přípravou tohoto projektu. Plánované zahájení výstavby rok 2021/2022 a dokončení v roce 2023/2024.

Financování Vaší koupě prostřednictvím úvěrující banky se zajišťuje přes našeho úvěrového poradce. Více informací o této zakázce případně o celém projektu získáte u makléře projektu. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..
-----------------------------

Poznámka k ceně: cena vč. právních služeb a provize RK
-----------------------------

Číslo zakázky: 311803
-----------------------------

Lokalita: Olomouc

Parametry

Povaha inzerátu
prodej
Druh pozemku
stavební - komerční
Plocha pozemku (m²)
495

Prodej stavebního pozemku s výstavbou rodinného domu 495 m?, Olomouc - Droždín

Zavřít Zavřít
Prodávající
Marián Urva
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!