Kategorie
Home Nemovitosti, reality Pozemky Prodej pozemku - Uherský Brod - rekreační / chatová oblast

Prodej pozemku - Uherský Brod - rekreační / chatová oblast

Uherský Brod
28. 9. 2021 - 08:15
800 000 Kč
Prodávající
MARTEN&PARTNERS - Prodej

Popis

Investiční příležitost, kterou je pozemek v Uherském Brodě o celkové výměře 1 606m2. Pozemek se nachází v zahrádkářské osadě v Uherském Brodě a nabízí krásný výhled. Předmětem prodeje jsou pozemky o celkové výměře 1606m2. Pozemek tvaru obdélníku - délka cca 109m / šíře od 14m až do 15m. Na pozemek je přístup z lesní / polní cesty - v současné době brankou. V přední části mírně svažitého pozemku se nachází stromy, zbylá část je tvořena travním porostem. V aktuálním návrhu ÚZEMNÍHO PLÁNU města se pozemek nachází v lokalitě RZ (332) - PLOCHY INDIVIDUÁLNÍ REKREACE - ZAHRÁDKÁŘSKÉ OSADY - s využitím pozemku pro STAVBU PRO INDIVIDUÁLNÍ REKREACI (chatu) se zastavěnou plochou až 80m2.

VODA: možnostmi jsou vrt / studna (rádi předáme kontakt na hydrogeolog. spol.)
ELEKTŘINA: podepsána smlouva / uhrazeny platby pro přivedení elektřiny na hranici pozemku - 1x25A.
 
Maximální zastavitelnost stanovena dle aktuálního návrhu územního plánu ve výši 6%, přičemž nesmí překročit plochu 80m2 pro stavbu hlavní (stavby do 16m2 lze realizovat bez ohledu na velikost parcely). U tohoto pozemku by bylo možné díky celkové ploše 1606m2 umístit stavbu s maximální povolenou plochou 80m2. Přístup / příjezd k pozemku převážně po polních cestách, které jsou orientačně vyznačeny ve fotodokumentaci.
 
Soupis informací z projednávaného územního plánu:
Hlavní využití: individuální rekreace v plochách zahrádkářských osad a soustředění zahrádkářských chat.
Přípustné využití: pozemky staveb a zařízení nepobytového charakteru využívaných výhradně pro zahrádkaření a drobnou pěstitelskou činnost (zahradní chaty a domky)
Přípustné stavby: maximálně 1 nadzemní podlaží s možností podsklepení a podkroví
. Maximální intenzita využití stavebních pozemků je stanovena na 6% jejich celkové výměry (součet půdorysných ploch staveb - zastavěná plocha pozemku dle § 2, odst. 7 stavebního zákona), nepřekročitelným limitem je plocha 80 m2 pro stavbu hlavní, stavby do 16 m2 lze realizovat bez ohledu na velikost parcely.

Parametry

Povaha inzerátu
prodej
Druh pozemku
stavební pro bydlení
Plocha pozemku (m²)
1606

Základní údaje

Oblast inzerce
Uherský Brod
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
72935965175450420463
800 000 Kč
Prodávající
MARTEN&PARTNERS - Prodej

Nahlásit inzerát

Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!