Kategorie
Home Nemovitosti, reality Pozemky Nové pozemky - KV, Ke Golfu - III. etapa

Nové pozemky - KV, Ke Golfu - III. etapa

Karlovarský kraj
27. 4. 2021 - 15:28
3 000 Kč
Prodávající

Popis

V návaznostsi na zcela vyprodanou I. a II. etapu jsme v K.Varech-Olšových Vratech jsme zahájili prodej dalších stavebních parcel v etapě III. Klidná a malebná přírodní lokalita v sousedství CHKO Slavkovský les je koncipována jako pokračování existující obytné zástavby v ul. Ke Golfu a je určena k výstavbě individuálních rodinných domů městského typu s akcentem na zachování a ochranu doprovodné zeleně.
V nabídce jsou ještě parcely o velikosti 892 – 2644 m2. Pozemky jsou rovinaté nebo mírně svažité, zhruba obdélníkového tvaru, s hlavní osou orientovanou ve směru JV/SZ.

V etapě III jsou k datu 4.1.2022 prodány nebo rezervovány a parc. č. 31, 36, 37, 38, 41, 42 , 43, 50 a 53.

V listopadu 2021 byla finalizována výstavba inženýrských sítí pro všechny tři etapy projektu. V jarních měsících r. 2022 byla dokončena rekonstrukce hlavní příjezdové komunikace (ul. Ke Golfu) z centra Olšových Vrat a napojení optických telekomunikačních rozvodů (CETIN) na ústřednu. V červnu 2022 byly veškeré sítě úspěšně zkolaudovány.

Právní služby spojené s pořízením pozemku zajišťuje renomovaná advokátní kancelář a jsou pro kupující zdarma. Veškeré informaceo postupu a možnostech při pořízení pozemku Vám rádi sdělíme v naší RK.

Interaktivní schematickou mapu s výměrami jednotlivých parcel najdete na samostatném webu www.pozemkykegolfu.cz.

Olšová Vrata patřící k historicky nejstarším částem K.Varů jsou v posledních letech stále oblíbenější rezidenční lokalitou zejména pro mladé rodiny s dětmi, které hledají klid a čisté přírodní prostředí. Dobře zde funguje komunitní život s různými kulturními, sportovními i veřejně prospěšnými akcemi (více o nich včetně fotografií na www.olsovavrata.cz). Příjemné bydlení obklopené přírodou v dosahu lázeňského města. DOPORUČUJEME!

Parametry

Povaha inzerátu
prodej
Druh pozemku
stavební pro bydlení

Základní údaje

Oblast inzerce
Karlovarský kraj
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
47737691618683479436
3 000 Kč
Prodávající

Nové pozemky - KV, Ke Golfu - III. etapa

Zavřít Zavřít
Prodávající
SPAREALITY
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!