Kategorie
Home Nemovitosti, reality Pozemky Prodej pozemku Chlístov 1713m vč. stav.povolení

Prodej pozemku Chlístov 1713m vč. stav.povolení

Chlístov
28. 12. 2021 - 15:14
11 134 500 Kč
Prodávající

Popis

Prodej pozemku s kompletní projektovou dokumentací na výstavbu dvougeneračního rodinného domu a stavebním povolením!

Exkluzivně nabízím ke koupi nadstandardně velký stavební pozemek určený k zástavbě rodinným domem, příp. dvojdomem. Pozemek o výměře 1713m² se nachází v atraktivní a žádané lokalitě určené pro rezidenční zástavbu v obci Chlístov – Žabovřesky, okres Benešov. Nabízený pozemek se nachází v okrajové části obce, v blízkosti přírody, v zástavbě nově postavených rodinných domů a představuje jeden z posledních dosud nezastavěných pozemků v místě. Dle schváleného územního plánu obce a dle odboru výstavby MÚ Benešov je pozemek určen k zástavbě. Pozemek má tvar rohového lichoběžníku (viz zobrazení katastrální mapy), je mírně svažitý, orientovaný na severovýchod. Je vybaven přípojkou elektro včetně rozvodného pilíře, vodovodní a kanalizační přípojkou. Místní kanalizace je svedena do čističky odpadních vod určené výhradně pro tuto rezidenční oblast. Pozemek není v záplavové oblasti. Pozemek je právně čistý a není předmětem exekučního či obdobného řízení.

Chlístov je malebná obec v okrese Benešov ve Středočeském kraji (cca 400 obyvatel), Žabovřesky jsou jeho součástí (cca 100 obyvatel). Lokace obce je velmi příznivá. Obec se nachází při silnici spojující Týnec nad Sázavou a Jílové u Prahy a přestože leží v klidném místě, je vzdálena pouhé cca 2 km od města Benešov, které nabízí kompletní občanskou vybavenost. Obec se nachází v dobré dostupnosti hl. m. Prahy, a to nejenom vlastní dopravou po D1 nebo E55, ale taktéž vlakem nebo autobusem z Benešova, Autobusová zastávka v obci Chlístov - Žabovřesky a Chlístov. V docházkové vzdálenosti od pozemku se nachází též obora, zámecký park, zámek Konopiště a Konopišťský rybník. Pozemek zasahuje do CHKO.

Veškerý právní servis, služby advokáta, služby spojené s přípravou smluv a převodem vlastnictví v katastru nemovitostí a úschovou peněz jsou již zahrnuty v kupní ceně. Kontakt moo@volny.cz . RK ne!!

Parametry

Povaha inzerátu
prodej
Druh pozemku
stavební pro bydlení
Plocha pozemku (m²)
1713

Základní údaje

Oblast inzerce
Chlístov
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
46223717443837535736
11 134 500 Kč
Prodávající

Prodej pozemku Chlístov 1713m vč. stav.povolení

Zavřít Zavřít
Prodávající
Petra D
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!