Kategorie
Home Nemovitosti, reality Pozemky Prodej stavebního pozemku s výstavbou rodinného domu 465 m?, Olomouc - Droždín
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Prodej stavebního pozemku s výstavbou rodinného domu 465 m?, Olomouc - Droždín

Olomouc
27. 4. 2021 - 06:39
12 600 000 Kč
Prodávající

Popis

Představujeme Vám Projekt - výstavbu 8-mi rodinných domů (novostaveb) v Olomouci městské čtvrti Droždín, ul. Bukovanská na výjimečných stavebních pozemcích, ve velmi vyhledávané lokalitě. Tyto jedinečné pozemky zajišťují prostor a soukromí s dobrou dostupností do centra Olomouce (cca 10 minut) a z budoucího rodinného domu se Vám nabídne nádherný otevřený výhled do okolní krajiny včetně unikátního nejen nočního pohledu na město Olomouc.

Nabízíme Vám ke koupi výstavbu čtyř samostatně stojících rodinných domů (novostaveb) umístěných na stavebních pozemcích o různých výměrách od 777 m? do 829 m? a dále výstavbu čtyř rodinných domů (dvojdomků) umístěných na stavebních pozemcích o různých výměrách od 451 m? do 495 m?. Vytápění všech domů je plánované tepelným čerpadlem.

Tento nabízený stavební pozemek je označený jako parcela „E“. Celková plocha pozemku 465 m?, zastavěná plocha 118 m?, zpevněná plocha 79 m? a plocha zeleně 268 m?.

Na tomto pozemku je plánovaná výstavba dvoupodlažního dvojdomku s plochou střechou dispozičně 4+kk (jedna garáž) nebo 5+kk (jedna garáž) o celkové užitné ploše 177,23 m? (obytná plocha 95,67 m?, komunikační plocha 30 m?, technická plocha 39,52 m?, plocha lodžie 12,04 m?) se zahradou o výměře 268 m?, kde může být umístěno venkovní posezení s bazénem po dohodě se stavitelem. Máme pro Vás připravené dvě dispozice s úpravou 1. NP kde může být umístěn pokoj navíc - dispozičně 5+kk. Vnitřní uspořádání je navrženo tak, aby charakter domu maximalizoval možnost využití stavebního pozemku. V 1.NP domu se nachází závětří, zádveří se vstupem do garáže, chodba se schodištěm do 2. NP domu, koupelna, samostatné WC, obývací pokoj s kuchyní se vstupem na krytou terasu a zahradu. Ve 2. NP se nachází chodba se schodištěm z 1.NP, dva samostatné pokoje s francouzským oknem, ložnice s prostornou lodžií, dále společná prostorná koupelna a samostatné WC se vstupem z chodby. Plánovaný bazén na zahradě u terasy a zahradní domek s případným zahradním posezením Vám jistě nabídne příjemné posezení u venkovního krbu a stavitel zajistí v případě Vašeho požadavku vybudování - není zahrnuto v ceně.

Uvedená cena projektu zahrnuje pozemek včetně novostavby ve vyšším standardu, zasíťování inženýrskými sítěmi, oplocení pozemku ve standardu a dále vybavení novostavby ve vyšším standardu, dle dohody na společné schůzce Vás, naší RK a stavitelem projektu. Cena dále zahrnuje právní služby, provizi RK a administrativní náklady spojené s přípravou tohoto projektu. Plánované zahájení výstavby rok 2021/2022 a dokončení v roce 2023/2024.

Financování Vaší koupě prostřednictvím úvěrující banky se zajišťuje přes našeho úvěrového poradce. Více informací o této zakázce případně o celém projektu získáte u makléře projektu. Třída energetické náročnosti budovy: B - Velmi úsporná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..
-----------------------------

Poznámka k ceně: cena vč. právních služeb a provize RK
-----------------------------

Číslo zakázky: 311791
-----------------------------

Lokalita: Olomouc

Parametry

Povaha inzerátu
prodej
Druh pozemku
stavební - komerční
Plocha pozemku (m²)
465

Prodej stavebního pozemku s výstavbou rodinného domu 465 m?, Olomouc - Droždín

Zavřít Zavřít
Prodávající
Marián Urva
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!