Kategorie
Home Nemovitosti, reality Pozemky Prodej rozlehlého pozemku Nové Hutě v centrální části Šumavy
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Prodej rozlehlého pozemku Nové Hutě v centrální části Šumavy

Sušice
22. 11. 2021 - 11:47
350 Kč
Prodávající

Popis

Nabízíme k prodeji rozlehlý pozemek v atraktivní obci Nové Hutě o celkové rozloze 60.577 m2, ležící v Chráněné krajinné oblasti Šumava, přímo ve středu, na hranici Národního parku Šumava. Tato oblast se díky své nadmořské výšce 1050 m se řadí k oblastem s velice příznivými klimatickými podmínkami.
V katastru nemovitostí jsou pozemky vedeny jako trvalý travní porost, zbořeniště a vodní tok, v územním plánu jsou pozemky z části jako plochy smíšené nezastavěného území a jako plochy zemědělské.
Pozemek je velmi dobře přístupný z asfaltové příjezdové komunikace a je zde možné bezproblémové napojení na elektřinu. V současné době je tato nabídka vhodná pro investory, kteří chtějí uložit své finance do pozemků, které neztrácejí na své hodnotě ba naopak.
Přírodní krásy, které obec obklopují, učinily z Nových Hutí významné středisko šumavského turistického ruchu. Okolí Nových Hutí je protkáno desítkami turistických tras a nabízí tak celoroční vyžití. Samozřejmostí jsou i v zimě upravené běžecké stopy, které kopírují nejznámější turistické trasy (Churáňov, Zadov, Chalupská slať, Svinná Lada, Knížecí Pláně, Bučina, Polku apod.). Nedaleko od Nových Hutí se nachází Kvilda (10 km), Zadov (7 km), Churáňov (10 km). Vimperk je vzdálen cca. 11 km po hlavním silničním tahu. Vzdálenost od Strážného, hraničního přechodu s Německem, činí 35 km. Zveme Vás do úžasné a unikátní okolní přírody, ve které jsou Nové Hutě jedním z výchozího místa.
Cena: 350,- Kč/m2

Parametry

Povaha inzerátu
prodej
Druh pozemku
louka
Plocha pozemku (m²)
60577

Prodej rozlehlého pozemku Nové Hutě v centrální části Šumavy

Zavřít Zavřít
Prodávající
Jaroslav Staněk
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!