Kategorie
Home Nemovitosti, reality Pozemky Stavební pozemek s projektem a zrekonstruovaný bytový dům

Stavební pozemek s projektem a zrekonstruovaný bytový dům

Praha 6
15. 3. 2022 - 11:14
V textu
Prodávající

Popis

Nabídka zahrnuje prodej bytového domu o celkové rozloze 419 m² a na něj navazujícího stavebního pozemku 1 745 m² v jedné z nejžádanějších městských částí, na Praze 6 – Ruzyni.
Bytový dům je po rekonstrukci v roce 2018 a jsou zde 4 samostatné bytové jednotky o obytné ploše celkem cca 337 m², společné vnitřní prostory 24,3m² . Dispozice bytů: 1x 2+kk, 2x 3+kk a 1x 3+kk s terasami.
Stavební pozemek je rovinný, celková rozloha 1 745 m² nabízí mnoho variant využití, a to jak k bydlení, tak k podnikání. Dle územního plánu se nachází v území SV – všeobecně smíšené a dává tak nepřeberné možnosti realizací polyfunkčních staveb nebo kombinaci monofunkčních staveb pro bydlení, obchod, administrativu, kulturu, veřejné vybaveni, sport a služby. Jsou zpracovány dvě varianty výstavby: a) řadové domy (kompletní dokumentace), b) dvě samostatné vily a jeden mezonetový dům navazující na bytový dům (studie).
Lokalita Praha 6 je jednou z nejvyhledávanějších městských částí. Snoubí se zde výborná občanská vybavenost, perfektní dostupnost a spoustu zeleně. V lokalitě najdeme několik prestižních škol včetně mezinárodních, letiště Václava Havla Praha, napojení na městský i Pražský okruh, železniční trať, kterou se pohodlně a bez dopravních omezení dostanete do samého centra Prahy na Masarykovo nádraží. V těsné blízkosti nabízených nemovitostí najdete přírodní památku oboru Hvězda, o kousek dále se rozkládá přírodní rezervace Divoká Šárka, jeden z nejrozsáhlejších pražských parků. Občanská vybavenost je v lokalitě opravdu široká, v docházkové vzdálenosti je například tenisový klub, potraviny, restaurace, další možnosti zábavy a nakupování v OC Šestka, která je vzdálená pár minut, veškerá občanská vybavenost je také na Petřinách. Pouhých 10 minut autem se nachází nejkrásnější nákupní centrum v České republice, kde najdete v designovém interiéru stylizovaném do ulic Staré Prahy více než 70 obchodů a 200 prémiových značek s celoročními slevami 30 až 70 %. Více na reality6.eu

Parametry

Povaha inzerátu
prodej
Druh pozemku
stavební pro bydlení
Plocha pozemku (m²)
1745

Základní údaje

Oblast inzerce
Praha 6
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
23991729091311297718
V textu
Prodávající

Stavební pozemek s projektem a zrekonstruovaný bytový dům

Zavřít Zavřít
Prodávající
Monika Karasová
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!