15.07.2020 07:14   |  Nabídka / Prodám   |  Pozemky
Obec
Louňovice pod Blaníkem
Ulice
Vinopalna
Povaha inzerátu
prodej
Druh pozemku
jiný typ pozemku
Plocha pozemku
0 ha (434 m²
Cena: Neuvedeno
Popis:

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji víceúčelový objekt v Louňovicích pod Blaníkem, který je možné využít jak pro průmysl tak, po úpravách, jako objekt k bydlení. Jedná se o průmyslový objekt o celkové rozloze 662m?. Nemovitost tvoří 3 velké haly ( 70m?, 58m?, 63m?), které jsou vhodné pro výrobu, nebo například k uskladnění materiálu.
Dále objekt tvoří bytová jednotka, která se skládá ze dvou pokojů (25m?, 18m?) a koupelny a velké společenské místnosti (32,5 m?), která by mohla sloužit například jako jídelna nebo taneční sál. Při drobných stavebních úpravách je možné vytvořit kuchyň s příslušenstvím, při kterých by vznikl velký byt 3 + 1.
Nemovitost je po částečné rekonstrukci - fasáda, střecha, elektroinstalace v mědi, nově omítnuté stěny, nový bojler a nový kotel v oddělené kotelně. Celkově je nemovitost ve velmi dobrém stavu.
V objektu je zaveden plyn, ústřední topení, voda, elektřina 220V a 380V, jističe 63A a dokonce i komín na výheň.
Tato víceúčelová nemovitost je v centru obce, hned vedle Louňovického zámečku. Vzhledem k této poloze a rekreačnímu zázemí by bylo vhodné upravit objekt například na penzion, jelikož možnost ubytování v Louňovicích není skoro žádná. Velký a Malý Blaník jsou centrem veškerého dění v obci. Každoročně se zde pořádají Svatováclavské slavnosti a regionální akce, které sdružují obec po celý rok.
Dále se v obci nachází základní a mateřská škola, zdravotní středisko, pošta, obchod, a restaurace. V blízkosti objektu je i sportovní areál.
Autobusem se lze přímým spojem dostat do nedaleké Vlašimi, kde je park, obchody, koupaliště a paraZoo, dále do Benešova, ve kterém je úplná občanská vybavenost a zámek Konopiště. Přímé autobusové linky jezdí i do Prahy - Roztyly odkud se metrem lze dostat do historického centra. Díky své poloze se objekt nachází v chráněné krajinné oblasti II.-IV. zóny. Vše lze financovat úvěrem, který Vám rádi zajistíme.
Volejte kdykoliv.


-----------------------------

Poznámka k ceně: Cena na vyžádání u RK
-----------------------------

Lokalita: Louňovice pod Blaníkem, Vinopalna

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Finpos realitní kancelář Benešov
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

Aleš Doubek
Telefon: 724900159

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
15606813
Počet zhlédnutí:
383x
Zhlédnutí detailu:
61x