14.12.2019 06:50   |  Nabídka / Prodám   |  Pozemky
Obec
Poběžovice u Přelouče
Ulice
Povaha inzerátu
prodej
Druh pozemku
stavební - komerční
Plocha pozemku
0.2 ha (1833 m²
Cena: 925 000 Kč

Popis: Hledáte pozemek pro výstavbu rodinného domu? Ideálně v blízkosti Přelouče? Zastavte se a dále nehledejte. Už jste našli: Poběžovice u Přelouče, okr. Pardubice – Vaše nová adresa.Exkluzivně nabízíme prodej 2 pozemků pro výstavbu rodinných domů, každý o celkové ploše 1.833 m2. V současné době je pozemek veden jako zahrada, ale na základě platného Územního plánu je určen pro výstavbu rodinného domu s prostorovým uspořádáním: maximálně 2.NP + podkroví, zastavitelnost pozemku 25%, šikmá střecha. Veškeré inženýrské sítě: voda, elektřina, plyn, kanalizace bude navazovat na stávající rozvody – vyjádření dodavatelských společností k dispozici. Obec napojena na veřejný vodovod a kompletně plynofikována. 2019 – 2020 plánována realizace splaškové a gravitační kanalizace s ČOV.

Na pozemcích budou vystavěny rodinné domy na klíč s dispozicí 4+kk, s užitnou plochou 89 m2 a zastavěnou plochou 101 m2 . Jedná se o zateplenou jednopodlažní dřevostavbu s centrálním obývacím pokojem a velkou zastřešenou terasou. Dům je možné takřka libovolně upravovat jako např. posouvat okna, dveře, příčky, přidání či odebrání těchto prvků. Možné umístění vstupu z boční strany, rozšíření koupelny, přidání šatny či dokonce rozšíření obývacího pokoje na úkor terasy. Dům je také možné libovolně prodloužit nebo rozšířit na požadovaný rozměr.

Dispozice domu:
zádveří – 4,25 m2
technická místnost – 2,82 m2
koupelna – 4,79 m2
ložnice – 12,14 m2
obývací pokoj + kuchyň 30,24 m2
pokoj 1 – 11 m2
pokoj 2 – 11 m2
terasa – 9,81 m2

Vytápění řešeno podlahovým topením. Dispoziční řešení i konečné řešení podlah, obkladů a zařizovacích předmětů lze přizpůsobit Vašim požadavkům. Cena zahrnuje terénní úpravy, podlahové vytápění, základovou desku, DPH. Kalkulace a poradenství ZDARMA..Doba realizace domu je 14 týdnů. Dům bude poté na pozemku postaven během 3 dnů. Jedná se o dřevostavbu doplněnou o typické prvky zděných domů. Na nosný systém je garantována záruka 30 let. Energetická náročnost budovy třídy B velmi úsporná. V ceně: podlahové vytápění, základová deska, DPH. Kalkulace a poradenství ZDARMA.

Poběžovice, malebná obce se 106 obyvateli. V místě dětské a multifunkční sportovní hřiště, kuželník, knihovna, obecní úřad, restaurace. Mateřská a základní škola v Cholticích (3 km) a Lipolticích (2km), dětský lékař v Přelouči (7 km), praktický a zubní lékař v Cholticích (3 km). Do obce zajíždí autobus. Okolní prostředí vybízí k procházkám a relaxaci v blízkých lesích. Lokalita ideální pro rodiny s dětmi, pro milovníky venkova, klidu a odpočinku.

Rezervujte si svůj termín prohlídky a konzultace výstavby. Více informací u makléře.
-----------------------------
Poznámka k ceně: +4% Daň z nabytí nemovitosti
-----------------------------
Lokalita: Poběžovice u Přelouče

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


REALITY PRORADOST s.r.o.
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

Call Centrum 276
Telefon: +420 721152269

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
15286126
Počet zhlédnutí:
571x
Zhlédnutí detailu:
18x