14.11.2019 07:06   |  Nabídka / Prodám   |  Pozemky
Obec
Stříbrná Skalice
Ulice
Povaha inzerátu
prodej
Druh pozemku
jiný typ pozemku
Plocha pozemku
0.2 ha (1686 m²
Cena: 1 348 800 Kč

Popis: Nabízíme k prodeji pozemek ve Stříbrné Skalici, okres Praha východ. Pozemek o výměře 1686 m2 se nachází v krásném a klidném místě v blízkosti lesů, rybníků, cyklostezek a je zatím určen k dočasné zástavbě. Vzdálenost od Prahy je cca 35 - 40 km. Pozemek je v současné době veden jako louka, je požádáno o změnu v Územním plánu na venkovskou trvalou zástavbu. Na pozemku jsou v současné době možné pouze vyjímečně přípustné stavby nikoli trvalé stavby.
Pozemek se dá napojit na elektřinu po dohodě ČEZ sítě v blízkosti, dále při stavbě musí být zhotovena studna na vlastním pozemku ( vody je v dané lokalitě dost ), a kanalizace do vlastního úložiště ( septik, který lze po výstavbě nových ing sítí využít jako úložiště dešťové vody)
Obec bude realizovat v brzké době novou komunikaci, chodníky a veřejné osvětlení, dále rozšíření kanalizace a vodovodu v další fázi. Část obce je již hotová a další část by se měla v budoucnu zrealizovat po změně Územního plánu.
Pozemek se prodává v současné době za uvedenou cenu 800,- Kč/m2, po zařazení pozemku do nového Územního plánu bude cena 1690 -1890,- Kč/m2. Pozemek se prodává jako investice do budoucna s převodem všech práv. Více informací Vám rádi poskytneme v realitní kanceláři.
-----------------------------

Poznámka k ceně: + právní servis
-----------------------------

Číslo zakázky: 0656
-----------------------------

Lokalita: Stříbrná Skalice

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


RK ADRIANA s.r.o.
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

Hejduková Dagmar
Telefon: +420 602238773

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
15222879
Počet zhlédnutí:
8x
Zhlédnutí detailu:
4x