27.06.2019 06:03   |  Nabídka / Prodám   |  Pozemky
Obec
Rozsíčka
Ulice
Povaha inzerátu
prodej
Druh pozemku
Plocha pozemku
0.4 ha (4379 m²
Cena: 1 100 000 Kč

Popis: Jedná se o prodej rovinatého pozemku v obci Rozsíčka v blízkosti města Kunštát. Pozemek má téměř čtvercový tvar a nachází se na konci obce. Jeho celková rozloha je 4379 m2 a vede k němu zpevněná příjezdová komunikace. Z jedné strany je lemován vzrostlými stromy a v jeho těsné blízkosti se nachází dětské hřiště.
Pozemek bude zařazen do územního plánu obce pro výstavbu rodinných domů. V jeho blízkosti se nachází inženýrské sítě. Je tedy vhodný jako investice pro budoucí výstavbu či rozdělení pozemku na více stavebních parcel.
Nyní lze dle platné územně plánovací informace využívat pozemek pro stavbu zemědělských staveb, salaše, přístřešky a stavby pro chov včelstev. Dále vodní toky a vodní plochy, stavby a zařízení pro účely rekreace a cestovního ruchu.

Výhodou rovinatého pozemku je jeho tvar, klidná lokalita, celková výměra, možnost budoucí výstavby rodinných domů. zpevněná příjezdová cesta, dobrá dopravní dostupnost do Kunštátu, Olešnice, Boskovic.

Obec Rozsíčka se nachází v okrese Blansko v Jihomoravském kraji. Je vzdáleno cca 5 km od města Olešnice, cca 8 km od města Kunštát a cca 20 km od Boskovic.
-----------------------------
Číslo zakázky: 128919JaK
-----------------------------
Lokalita: Rozsíčka

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


TAJOVSKÝ reality s.r.o.
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

Zákaznická Linka
Telefon: +420 723282282

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
14964095
Počet zhlédnutí:
420x
Zhlédnutí detailu:
26x