11.06.2019 06:28   |  Nabídka / Prodám   |  Pozemky
Obec
Ochoz u Brna
Ulice
Povaha inzerátu
prodej
Druh pozemku
stavební - komerční
Plocha pozemku
0.5 ha (4547 m²
Cena: 7 500 000 Kč

Popis: Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme lukrativní stavební i investiční pozemek o celkové výměře 4 547 m2 ve vyhledávané lokalitě v obci Ochoz u Brna. Pozemek je určen k výstavbě samostatně stojícího rodinného domu a do budoucna se v novém územním plánu zvažuje, že bude možné stavět na celém pozemku s příjezdem z druhé strany, kde se bude moci postavit další min. jeden, dva domy. Vzhledem k dostatečné šíři cca 27 m je možné postavit dva domy vedle sebe nebo dvojdomek. Pozemek se nachází na začátku obce pouhých 8 km od Brna. Jedná se o jedno z nejlukrativnějších míst k bydlení v této lokalitě, s nádherným výhledem na okolní přírodu. Připojení na obecní vodovod a elektrickou energii se nachází na hranici pozemku. Obec Ochoz u Brna nabízí veškerou občanskou vybavenost a výbornou dopravní dostupnost do Brna.
Ke stavbě domu můžete využít naši nabídku nízkoenergertických domů, kterou firma Bidli.cz vyrábí. Více naleznete zde: https://www.bidli.cz/sluzby/stavby, včetně nabídky komplexního financování naším Hypocentrem.
Pro prohlídku a více informací kontaktujte makléře, který danou lokalitu výborně zná a již zde zprostředkoval prodej více jak deseti nemovitostí k bydlení, rekreaci i pro investici.

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 1 560 000,- Kč a měsíční splátkou 25 276,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.
-----------------------------
Poznámka k ceně: + provize RK
-----------------------------
Číslo zakázky: 158739
-----------------------------
Lokalita: Ochoz u Brna

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Bidli
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

Roman Mikulášek
Telefon: +420 774110007

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
14940770
Počet zhlédnutí:
38x
Zhlédnutí detailu:
19x