17.02.2019 05:55   |  Nabídka / Prodám   |  Pozemky
Obec
Jenišov
Ulice
U Šípků
Povaha inzerátu
prodej
Druh pozemku
stavební - komerční
Plocha pozemku
0.1 ha (1054 m²
Cena: 1 700 000 Kč

Popis: Nově jsme pro Vás připravili do nabídky pozemek v Karlových Varech-Jenišově, lokalita Pod Rohem, jen 4 km od centra města Karlovy Vary. Po úspěšné realizaci prodeje předchozího pozemku Vám i tentokrát nabízíme pozemek, který v dané lokalitě určitě patří k těm nejlepším.
Majitelé si pozemek sami vybrali pro své budoucí rodinné sídlo. Nakonec však zůstali v jiném městě. A tak je tu pro vás připraven pozemek s ideálním umístěním a krásným výhledem, ale i lokalitou. Sousedí s chráněnou krajinou Slavkovského lesa, je v blízkosti Svatošských skal a cyklostezek. Oproti jiným místům se tady snoubí hned několik předností. Blízkost MHD, nákupního střediska a návaznost na spádovou komunikaci Karlovy Vary - Cheb. V zádi pozemku vzrostlé stromy a na obou bocích již dokončené stavby. Máte tedy jedinečnou možnost si zhodnotit jaké sousedy budete mít a jestli do daného místa jít či nikoliv. Navíc je příjezdová silnice slepá s točnou na konci. Nebude tu tedy rušno a tím pádem i bezpečněji.
Osobně se domnívám, že toto je ideální místo pro Váš rodinný dům. Místo je kompletně zasíťované o vel. 1054 m2. Nabídková cena je 1 700 000,-Kč je pro tuto lokalitu rozhodně atraktivní. K dispozici máme materiály k pozemku a sítím.
Doporučuji Vám tak prohlídku a neváhejte mě co nejdříve kontaktovat.

-----------------------------
Číslo zakázky: 270-N00031
-----------------------------
Lokalita: Jenišov, U Šípků

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


RE/MAX Time
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

Viktor Klein
Telefon: +420 775556690

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
14772776
Počet zhlédnutí:
678x
Zhlédnutí detailu:
35x