Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Prodej, Pozemek zahrada, 2249m2, Hrádek

ObecHrádek
Povaha inzerátuprodej
Druh pozemkuzahrada
Plocha pozemku0.2 ha (2249 m²
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

460 000 Kč

Popis:

Prodej pozemku na Šumavě RSČS nabízí k prodeji velmi lukrativní nabídku v podobě fantastického pozemku se stavbou menší dřevěné chatky o rozměrech 6x3 m na Šumavě.

Kompletně oplocená zahrada s více než dvěma tisíci metry plochy a s vlastním zdrojem stálepramenící vody se nachází nedaleko obce Hrádek u Sušice.Jde o naprosto ojedinělou nabídku prosluněného jižního svahu s vyhlídkou na nejkrásnější pohoří v Čechách. Nedaleká Sušice zajišťuje kompletní služby občanské vybavenosti s nemocnicí, obchodním centrem apod.. Koupí pozemku získá budoucí majitel možnost absolutní relaxace s možností sportovního vyžití v překrásné přírodě Šumavy.V Hrádku u Sušice se nachází obchod, pošta, obecní úřad s knihovnou, základní škola a zámek s restaurací, wellness službami (bazén, sauna, masáže, zábaly a koupele) a adventure golfovým hřištěm.

V okolí Hrádku a blízké Sušice se nachází velké množství přírodních i kulturních památek (např. Rozhledna Svatobor, bývalé lázně Odolenov, hrad Velhartice, Rabí) s možností alternativního trávení volného času (např. Kulturní centrum Sušice, Offpark Sušice, sportovní centrum Sušice, cyklostezky). V samotném Hrádku je k dispozici Obecní úřad,hostinec,škola,školka,dřevařská výrobna,historický zámeček s restaurací,zámeckou zahradou a kaplí. Další info je možno získat v realitní kanceláři.

-----------------------------

Číslo zakázky: N72802

-----------------------------

Lokalita: Hrádek

Oblast inzerce:

Klatovy

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

12607855

Počet zhlédnutí:

18 149x

Zhlédnutí detailu:

1 319x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 722 inzerátů