Dům k přestavbě na bytové jednotky či penzion, sanatorium

Povaha inzerátuprodej
Druh objektukomerční budovy, objekty
Účel nemovitostinájemní, činžovní domy
Stav nemovitostidobrý
Užitná plocha382 m²
Internet

Upozornění pro realitní kanceláře: Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

1 990 000 Kč

Popis:

Velký dům vhodný jako dvougenerační bydlení, bytový dům či penzion. Velmi variabilní, široké možnosti přestavby a úprav. Dům se nachází v obci Újezdsko 10km jižně od Kroměříže v mikroregionu turistické oblasti Chřibsko.

Zastav. plocha 396m2, dům s podlah. plochou 392 m2 ve třech nadzemních podlažích se současnou dispozicí :

1.pp. - suterén (120 m2): podsklepení z uličního pohledu na úrovni terénu, sklepy jsou tvořeny čtyřmi místnostmi, chodbou se schodištěm a garáží.

1.np. (136 m2) - Vstupní předsíń, hala se schodištěm, až 4x WC (1x osazeno i se sprchovým koutem), koupelna, chodba, kuchyňe, čtyři pokoje.

2.np. (136 m2) nedokončeny podlahy, schodištní hala, až 4x WC (osazeno pouze 1x), balkon, chodba, čtyři místnosti a malá koupelna. Nové rozvody el. a vody v měďi.

Dům samotný je v dobrém udržovaném stavu, 2012 nová střecha s terasou (30 m2) a střešní zahradou (100 m2) a výhledem na Brdo a chřibské lesy. 2013 nová velká plastová okna na jižní straně ve 2.np. Přípojka plynu, elektrické akumulační kamna i kotel na pevná paliva. Dům má vlastní vodárnu pro studnu před domem a septik, možnost připojení na obecní vodovod rovněž před domem.

Součástí je zahrada se zpevněnou plochou, okrasnými křovinami a původními vzrostlími stromy (listnaté i jehličnany) včetně ovocných o velikosti 607m2 až 1190m2. Možnost velmi výhodného přikoupení i sousedního domku. Autobusová zastávka je takřka před domem, v dosahu mateřská a zákl. škola v Kostelanech,hotel, restaurace, sportovní hala, chov koní a spol. akce na Ranči Kostelany, Rekreační areál Kudlovská dolina, Lesní penzion BUNČ či Rozhledna Brdo.

BEZ Realitních kanceláří pouze koncovým zájemcům, předběžný kontakt pro dotazy nebo termín prohlídky e-mailem pechovick@seznam.cz.

Tento inzerát byl inzerentem pozastaven, což znamená, že v tuto chvíli ho není možné kontaktovat. Zpravidla to značí, že má vážného zájemce o své zboží nebo je jeho zboží v tuto chvíli nedostupné. Je dost možné, že inzerát ještě obnoví, takže může být rozumné si tuto stránku přidat do oblíbených a čas od času ji zkontrolovat.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

8843529

Počet zhlédnutí:

331 487x

Zhlédnutí detailu:

2 800x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 829 inzerátů