02.07.2020 20:35   |  Nabídka / Prodám   |  Rodinné domy, vily, chaty   |   Rodinné domy, vily   |   Rodinné domy nad 10 mil.
Obec
Horní Bezděkov
Ulice
Povaha inzerátu
prodej
Druh domu
rodinný dům
Dispozice domu
4+kk
Podlahová plocha
161 m²
Velikost parcely
2700 m²
Materiál budovy
kamenný dům
Stav nemovitosti
velmi dobrý
Vybavenost domu
kompletně zařízeno
Druh umístění
centrum obce
Poloha domu
samostatný
Počet podlaží
1
Možnost parkování
garáž
Energetická třída
Upozornění pro realitní kanceláře
Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!
Cena: 11 800 000 Kč
Popis:

Prodej s citem revitalizované bývalé zemědělské usedlosti s hospodářskými budovami, v cca 24 km vzdálenosti na západ od Prahy, na okraji CHKO Křivoklátsko a biosférické rezervace UNESCO. Strategická poloha v centru obce, ale přesto v naprostém soukromí. Les ve vzdálenosti 5 min.
Pozemky o celkové rozloze 2 696 m2 mají mírně svažitý sklon k jihu. Zahrada s okrasnou částí se vzrostlými jehličnany a listnatými stromy a keři a část s ovocnými stromy a keři a záhonem na zeleninu. Rozlehlý revitalizovaný zatravněný dvůr uzavřený venkovním pohledům. Na pozemku umístěna vlastní včelstva. Přípojka na veřejnou kanalizaci, připojení na veřejný vodovod a dvě vlastní hloubené studny, 230/400 V, zemní plyn.
Obytná část (4+k.k.) přízemní zemědělské usedlosti je rekonstruovaná s citem a s ohledem na historický kontext. Celoročně obyvatelné. Deklarováno jako stavba pro rodinnou rekreaci. Obytná budova se zastavěnou plochou 161 m2 (bez přiléhající dřevěné roubené sýpky) má část zděnou a část dřevěnou roubenou. Stavba nepodsklepena. Půdní prostor nevyužit. Střešní krytina – tašky. Otevřený krb ze šamotových cihel je napojený na původní černou kuchyni s průlezným komínem. Obvodová konstrukce zděné části je masivní smíšené zdivo o tl. cca 70 cm, vnitřní i venkovní omítky štukové. Podlahy obytné části dřevěné, zčásti keramická dlažba. Koupelna s vanou, WC separátní. Obytná kuchyň s kuchyňskou linkou, s nerez dvoudřezem, s kombinovaným sporákem, s rozvody teplé a studené vody a s napojením na veřejnou kanalizaci. Ústřední plynové vytápění s radiátory s termostatickými ventily a se závěsným plynovým turbo kotlem Junkers s průtokovým ohřevem teplé vody. Rozvody teplé a topné vody měděné.
Soubor hospodářských budov:
Původní kamenná hospodářská budova přestavěna na prostornou garáž (46 m2), s přímým vjezdem ze silnice se sekčními garážovými vraty s pohonem a na dálkové ovládání, a na oddělenou dílnu s přímotopy (26 m2) se vstupem ze dvora. Zděná vjezdová vrata. Zděné chlívky z režných bílých cihel na domácí zvířectvo. Dřevěná kůlna na dříví. Sklípek mimo obytnou budovu pro uskladnění zeleniny a ovoce. Roubená sýpka. Původní stodola (245 m2) cca z roku 1922 (dispozičně schopna vestavby pro účely bydlení, ateliéru či dílny) o půdorysu š. 12 m x d. 20,4 m, obvodová konstrukce stodoly - režné zdivo z bílých struskových a červených cihel zvonivek.
V obci mateřská školka, dětské hřiště, obchod s potravinami, tenisové kurty, restaurace, rekreační a ubytovací Areál Botanika s 12-ti jamkovým golfovým hřištěm, 18-ti jamkové hřiště Adventure Golf. Nájezd na dálnici D6 (exit 16 Velká Dobrá) je 2 km, dojezd na Zličín či Břevnov cca 24 km, do Kladna 7 km. Pravidelné autobusové spojení do obce.
Prodávaná nemovitost je prosta jakýchkoli závazků. Cena včetně zařízení a vybavení, zahradního nábytku a zahradní techniky. Převod nemovitosti podmíněn složením celé kupní ceny do notářské úschovy a podpisem kupní smlouvy u notáře.
S realitkami nejednáme.
Návštěvy výhradně po předchozí dohodě mailem. Nabídněte termínové varianty návštěvy.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15594810
Počet zhlédnutí:
576 780x
Zhlédnutí detailu:
862x