26.08.2019 09:44   |  Nabídka / Prodám   |  Rodinné domy, vily, chaty   |   Rodinné domy, vily   |   Rodinné domy nad 10 mil.
Obec
Dobříň
Ulice
Nádražní
Povaha inzerátu
prodej
Druh domu
rodinný dům
Dispozice domu
Podlahová plocha
6315 m²
Velikost parcely
6315 m²
Materiál budovy
cihla
Stav nemovitosti
Vybavenost domu
Druh umístění
Poloha domu
Počet podlaží
4
Možnost parkování
nekryté parkovací stání
Energetická třída
D
Cena: 14 497 000 Kč

Popis: Ke koupi vám nabízím historickou vilu v Dobříni u Roudnice nad Labem, kam jezdil i Vlasta Burian.

Kabátovu vilu se zahradou 6315 m2 v Dobříni u Roudnice nad Labem postavil otec herečky Zity Kabátové, Beno Kabát. Vile dal velmi silné základy i charakter. Jezdila sem celá herecká smetánka první republiky včetně Vlasty Buriana.

Až do války bylo všechno fajn. Potom ale vilu zabavili Němci. Po válce zase OPBH. To nechalo vilu zdevastovat a téměř spadnout. V tu chvíli se ale projevila její neuvěřitelná síla. Vydržela až do devadesátých let, kdy ji od obce koupili dva mladí podnikatelé, kteří vilu opravili za obdivuhodných 14 milionů a vytvořili zde sídlo jejich velmi úspěšné společnosti.

Vila se jim za tuto službu odvděčila pozitivní silou a energií. Firma byla velmi úspěšná a před časem projevila o jejich know how zájem nadnárodní společnost, která nakonec firmu koupila. Měla ale zájem pouze o know how, nikoliv o nemovitosti.

Vila tedy nyní hledá nového majitele na další etapu svého úspěšného života. Zvenku prošla vila nedávno kompletní rekonstrukcí. Uvnitř je použitelná pro sídlo firmy nebo advokátní kanceláře, ale pokud ji potřebujete využít k jinému účelu (lékařská klinika, veterinární klinika), bude potřeba její interiér upravit k obrazu svému.

Vila se vám bude líbit, pokud tady chcete bydlet, ale i podnikat, nebo oboje dohromady. Má obrovskou zahradu a dost místa i uvnitř. Pokud chcete znát více informací, napište mi a já vám je pošlu. Nebo mi rovnou zavolejte a domluvíme si prohlídku a já informace přivezu sebou.
-----------------------------

Poznámka k ceně: Cena včetně zahrady 6315 m2 a veškerého převodníh
-----------------------------

Číslo zakázky: 4585/2918
-----------------------------

Lokalita: Dobříň, Nádražní

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


QARA s.r.o.
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

Souček Michal
Telefon: +420 606122422

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
15054689
Počet zhlédnutí:
110x
Zhlédnutí detailu:
67x