25.12.2019 11:43   |  Nabídka / Prodám   |  Ostatní reality   |   Krátkodobé pronájmy nemovitostí
Cena: 1 Kč

Popis: Ještě jste si nevybrali dovolenou? Pronajmu vám chatu na víkendové nebo týdenní prázdninové pobyty v krásném podhůří Bílých Karpat na Jižní Moravě, v samotném srdci Moravského Slovácka, proslulém tradiční pohostinností, folklórem, stále živými lidovými tradicemi a především dobrým vínem. Ubytování 2-6 osob, vlastní pozemek, parkoviště, jídelna, kuchyňka, WC+koupelna, obývací místnost, garáž k uložení kol. Vybavená je elektrickým sporákem, el. troubou, mikrovlnkou, varná konvice, satelit, televize.

Chata stojí nad přehradní nádrží Lučina, která je ideální k letní rekreaci a koupání. Dále je zde povoleno rybaření a v blízkosti je i rybník zvaný Kejda. V blízkosti chaty je autobusová zastávka.

Okolní nádherná příroda nabízí příjemný odpočinek, v létě koupání v přírodním koupališti s průzračnou vodou a skluzavkami, houbaření, cykloturistika. Pro milovníky romantických posezení jsou zde k dispozici stylové hospůdky. Region Strážnicko, kde se Lučina nachází, je známý hojným výskytem nejrůznějších léčivých bylin a také divokých orchidejí.

Týden-5000 + elektřina, víkend 2200 + elektřina. Další informace na poptávku.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
13159740
Počet zhlédnutí:
800 573x
Zhlédnutí detailu:
2 064x