Kategorie
Home Nemovitosti, reality Komerční reality prodej činžovního domu, Teplice

prodej činžovního domu, Teplice

Teplice
9. 3. 2022 - 19:32
7 490 000 Kč
Prodávající

Popis

Rádi Vám tímto nabízíme ke koupi činžovní dům, který se nachází ve výborné lokalitě - Sobědruhy, ul. Stará. Jedná se o koncový řadový, částečně podsklepený dům se čtyřmi nadzemními podlažími, který byl postaven počátkem 20. století. Nemovitost je v perfektním stavu, po rekonstrukci, včetně nové střechy a zateplení střechy. Dům se dá výhodně pronajímat, nebo jej lze využívat pro vícegenerační rodinné bydlení. Celková podlahová plocha domu činí 280 m2.

V přízemí domu je nebytový prostor, v tuto chvíli je pronajat a využívá se jako pekárna. Dále zde jsou: přístupová chodba, vstup do sklepa a vstup na zahradu. Daný nebytový prostor se dá po menší rekonstrukci využívat jako byt. Zahrada je oplocená a má celkovou plochu 47 m2. V prvním patře je byt 2+kk, v tuto chvíli obýván zodpovědným nájemníkem. Ve druhém patře je větší dvoupokojový byt, propojený s mansardním patrem, které tvoří velmi prostorná místnost se vstupem na krásnou terasu. Celková plocha bytu ve druhém patře, mansardního patra a terasy je 156 m2.

Dům je vytápěn ústředním topením s teplovodními radiátory, zdrojem tepla je nový stacionární kombinovaný plynový kotel, který zároveň slouží k ohřevu zásobníku s teplou vodou. Vybavení domu (kvalitní nábytek a technika, včetně klimatizace ve druhém patře), je již v ceně.

V současné době je nemovitost kompletně pronajatá solventním nájemníkům.

Velmi příjemná, klidná, zelená lokalita s dobrou občanskou vybavenosti, včetně parkování i zastávky MHD ihned před domem. Centrum Teplic 3 minuty autem.

Ukazatel energetické náročnosti budovy: D (vypracováno před poslední rekonstrukci, v tuto chvíli je odhadován lepší ukazatel).

Velmi nízké náklady na provoz celého domu - v současné době pouze 9000,- Kč.

Pro doplňující informace a sjednání prohlídky mne neváhejte kontaktovat!

Cena: 7 490 000 Kč.

Základní údaje

Oblast inzerce
Teplice
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
93463537573900756881
7 490 000 Kč
Prodávající

prodej činžovního domu, Teplice

Zavřít Zavřít
Prodávající
Bc. David Gerts
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!