Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Management vašeho podniku

09.08.2017 | Nabídka / jiný druh inzerce | Komerční reality
Povaha inzerátujiný druh inzerce
Druh objektukomerční budovy, objekty
Účel nemovitostirestaurace, bary
Stav nemovitostivelmi dobrý
Internet

Upozornění pro realitní kanceláře: Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

neuvedeno

Popis: Případnému zájemci o provozování baru,klubu,restaurace zajistím kompletní management ( na tuto činnost vlastním osvědčení s akademie J.A. Komenského a živnostenský list na hostinskou činnost. Vhodné také pro zájemce ze zahraničí, kteří chtějí podnikat v ČR.V rámci managementu zajistím: Pokud nemáte živnostenské oprávnění v oboru hostinská činnost,zajistím provozování,dále zajistím nábor a proškolování zaměstnanců,pravidelný dozor nad provozem, v případě potřeby i účetnictví, návrh vzhledu a zaměření podniku – image, návrhy jídelních lístků, návrhy propag. letáků a jejich následný tisk, zajištění hudební produkce, tanečnic a tp. Provoz internetových stránek podniku. Jednání na úrovni.Kontaktní tel. : 603 74 60 84 nebo email: 9xx5@seznam.cz
Inzerent:Jirka
Telefon:603 746 084
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Praha

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

9088894

Počet zhlédnutí:

105 454x

Zhlédnutí detailu:

3 784x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 871 inzerátů