11.10.2019 06:03   |  Nabídka / Prodám   |  Komerční reality
Obec
Český Krumlov
Ulice
Po Vodě
Povaha inzerátu
prodej
Druh objektu
Účel nemovitosti
zemědělské budovy
Stav nemovitosti
Energetická třída
Cena: 13 950 000 Kč

Popis: REALDOMUS Vám zprostředkuje prodej zavedeného rodinného penzionu v Českém Krumlově, který je situovaný v blízkosti historického centra města. Penzion je ve vynikajícím technickém stavu, nabízí na ploše 320 m2 celkem 3 pokoje pro hosty, samostatný rodinný apartmán a dále oddělený byt o dispozici 3+1. Penzion je ideální pro další investiční záměry – možnost nenákladného přebudování stávajícího bytu na samostatné pokoje s dalšími ubytovacími kapacitami. Aktuální počet lůžek pro hosty je 11 + 4 přistýlky, potenciál bytu nabízí dalších 8 lůžek.

Dispoziční řešení objektu: V přízemí se nachází recepce, technické zázemí pro personál a první apartmán s kuchyňkou a čtyřmi lůžky. V 1. patře je umístěn oddělený byt majitelů, který lze adaptovat na další ubytovací kapacitu – ať už velký apartmán, nebo samostatné pokoje, případně byt ponechat pro účely soukromého bydlení. V podkroví se nacházejí nově zařízené 3 pokoje s vlastním sociálním zázemím a společnou kuchyňkou. Podkrovní pokoje jsou rozšířené o mezonetový prostor pod střechou, který lze využít jako dodatečné místo pro přistýlku.

Penzion je posazený na pravém břehu řeky Vltavy, v klidné části města, s krásným výhledem na řeku a sluneční terasou. Za domem je zbudovaná klidová zóna v zahradě s posezením, která poskytuje příjemnou relaxaci. Uzavřený vydlážděný dvůr slouží pro parkování hostů, další parkovací kapacity jsou před domem. Objekt je částečně podsklepený.

Penzion je celoročně vytížen, vytváří stabilní zisk a má vynikající hodnocení hostů.
Penzion je nabízen k prodeji jako funkční celek včetně veškerého zařízení a vybavení.

Okolí: Český Krumlov je jako významné město na seznamu UNESCO vyhledávaným bodem pro návštěvníky jak z České republiky, tak ze zahraničí. V blízkém okolí penzionu se nachází dům Egona Schieleho, židovská synagoga nebo městský park. Příjemnou procházkou se do samotného centra města dostaneme za několik málo minut. Místo je i vynikající výchozí bod pro výlety na Lipno nebo do blízkého Blanského lesa s vrcholem Kleť. Třída energetické náročnosti budovy: D - Méně úsporná (podle aktuální vyhlášky).
-----------------------------
Číslo zakázky: 0210
-----------------------------
Lokalita: Český Krumlov, Po Vodě

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


REALDOMUS s.r.o.
Telefon: 605 821 851
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

Mgr. Petr Wölfl
Telefon: +420 603534444

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
15143268
Počet zhlédnutí:
67x
Zhlédnutí detailu:
96x