29.08.2019 14:05   |  Nabídka / Prodám   |  Komerční reality
Obec
Praha
Ulice
Plzeňská
Povaha inzerátu
prodej
Druh objektu
Účel nemovitosti
Stav nemovitosti
Energetická třída
Cena: Neuvedeno

Popis: Nabízíme exkluzivně na prodej činžovní dům na Plzeňské ulici s výhledem na park – Malostranský hřbitov. Dům se nachází kousek od centra Smíchova, na křižovatku Anděl (jedna zastávka) je to cca 5 minut.

Vlastní dům pochází z roku 1886. Svým charakterem je domem obytným, který obsahuje 27 bytových jednotek(1054 m2) a nebytový prostor (200 m2). Objekt je částečně podsklepený, má tři nadzemní podlaží a volný půdní prostor (520 m2) v sedlovém krovu, vhodný k vestavbě. Vlastní stavba má půdorys „U“ s vnitřním vybetonovaným dvorem, za zadní částí domu je vybetonovaný zadní dvorek. Budova má ve vnitrobloku pavlačový komunikační systém. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě včetně plynu, v domu je dvojí rozvod optických vláken na úroveň jednotlivých bytů.

Střešní krytina byla vyměněna před 8 lety, fasáda do ulice byla opravena před 5 lety a zároveň s tím byla vyměněna okna za plastová. V roce 2018 byla opravena vnitřní fasáda a pavlače. Všechny byty prošly postupnou rekonstrukcí a mají vlastní sociální zařízení. Vytápění bytů je řešeno lokálním kotlem, plynovým topením WAF nebo přímotopy. Rozvody plynu, vody a odpady byly částečně zrekonstruovány.

V současnosti je v suterénu umístěna keramická dílna s prodejní místností. Byty jsou obsazené s nájemníky se smlouvou na dobu určitou, převážně na jeden nebo dva roky. Pět bytů má starší smlouvy na dobu neurčitou. V případé zájmu kontakjtuje makléře. PENB: G
-----------------------------
Poznámka k ceně: informace v RK
-----------------------------
Číslo zakázky: 085-104-327185
-----------------------------
Lokalita: Praha 5, Plzeňská

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


CENTURY 21 Alex
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

Magdalena Gómezová
Telefon: +420 602368466

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
15060176
Počet zhlédnutí:
80x
Zhlédnutí detailu:
17x