27.06.2019 06:36   |  Nabídka / Prodám   |  Komerční reality
Obec
Horní Bečva
Ulice
Povaha inzerátu
prodej
Druh objektu
Účel nemovitosti
pensiony
Stav nemovitosti
Energetická třída
G
Cena: 18 490 000 Kč

Popis: Ve výhradním zastoupení klienta vám nabízím ke koupi zavedený penzion pod hrází vodní nádrže v Horní Bečvě v Moravskoslezských Beskydech. Penzion Pod Přehradou je jedinečnou příležitostí pro rychlý start podnikání. Je totiž připravený po všech stránkách.

V penzionu je celkem 14 pokojů, z toho 7 s manželskou postelí, 7 s postelemi oddělenými. Všechny jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, barevným televizorem, některé i lednicí. Celková kapacita je i s přistýlkami až 32 míst. Většina pokojů je dvoulůžkových, nacházejí se zde ale i 3 rodinné apartmány s oddělenými pokoji. Vnitřní vybavení penzionu je ve velmi dobrém stavu (z roku 2000; nyní navíc nové matrace apod.), všechny pokoje mají své sociální zařízení a do zařízení pokojů by nový majitel v podstatě nemusel investovat. Stejně tak zázemí penzionu je v perfektním stavu.

Penzion má ale i zázemí, které často chybí a znesnadňuje tak celkový provoz. Nechybí tak např. prádelna, kancelář, pokoj pro personál a v neposlední řadě také třípokojový privátní byt, který poskytne tolik potřebné zázemí majiteli objektu. To vám skýtá jedinečnou příležitost pro fungování rodinného podniku, příp. pokud chcete pouze investovat a fungování penzionu někomu svěřit, nabízí se skvělý benefit, který Vaši zaměstnanci jistě ocení. Samostatnou kapitolou je kuchyně, která je perfektně vybavená. Nachází se zde samozřejmě také sklady. Samozřejmostí je pak opravdu nádherná, útulná a do prostředí Beskyd zapadající restaurace. Restaurace je členěná na dvě části 30 a 50 míst a dále zde nalezneme terasu také členěnou na dvě části, a to pro ubytované hosty s bazénem a asi 20 místy k sezení a část určená pro pasant s ca 25 místy k sezení.

Horní Bečva je horská obec v chráněné krajinné oblasti Beskydy s nadmořskou výškou v centru obce 505 m n. m. Poloha obce je více než strategická, neboť leží ca 13 km východně od Rožnova pod Radhoštěm, navíc na silnici spojující Valašské Meziříčí se slovenskou Žilinou. Slovenská hranice je vzdálena jen pár kilometrů. Pro svou polohu, rozmanitost a půvab je Horní Bečva velmi vyhledávanou turistickou lokalitou. V létě se nabízí koupání ve vodní nádrži Horní Bečva, člunkování, stejně jako můžete využít četných turistických tras, cyklotras a nebo si jen užívat relaxu v podobě houbaření, rybaření a dalších aktivit. Zpestřením mohou být i vyjíždky na koních. V zimním období jsou k dispozici běžecké trasy a také lze využívat turistické trasy k lyžařským túrám. Ani milovníci alpského lyžování zde nepřijdou zkrátka na svazích obce je celkem 5 lyžařských areálů s možností výuky lyžování.

Energetický štítek se zpracovává, proto uvádím třídu G. Více o nemovitosti zjístíte na webových stránkách, jejichž odkaz Vám rád zašlu do emailu. Na webu nemovitosti je k dispozici kompletní fotodokumentace, video, virtuální prohlídka a také dokumentace.
-----------------------------
Poznámka k ceně: včetně provize RK a právního servisu
-----------------------------
Číslo zakázky: 4261/2918
-----------------------------
Lokalita: Horní Bečva

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


QARA s.r.o.
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

Materna Marek
Telefon: +420 778871871

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
14964323
Počet zhlédnutí:
185x
Zhlédnutí detailu:
47x