03.04.2019 07:03   |  Nabídka / Prodám   |  Komerční reality
Obec
Skalice
Ulice
Povaha inzerátu
prodej
Druh objektu
Účel nemovitosti
restaurace, bary
Stav nemovitosti
Energetická třída
D
Cena: 5 300 000 Kč
Popis:

Prodej atraktivní, víceúčelové nemovitosti v obci Skalice u Hradce Králové. Nemovitost je vhodná nejen pro komerční účely (nyní užíváno jako restaurace), ale i pro bydlení.
Dům o dvou patrech je v perfektním stavu a po kompletní rekonstrukci: střecha nad domem (vč. krovů a zateplení) nové podlahy, stropy, v celém domě nové rozvody elektřiny, vody, plynu a odpady, nová okna, vchodové dveře, zateplení celého domu (10-14cm), fasáda (plný silikon WEBER), okapy + oplechování, parapety, komíny..
Dispozice domu: 1.NP o užitné ploše 300 m2 (předsálí, sál, sklad, výčep, toalety) je aktuálně užíváno ke komerčním účelům a to v oblasti zavedeného pohostinství. 2.NP + podkroví o užitné ploše 210 m2 je vhodné k bydlení (obývací prostor + kuchyň se vstupem na terasu (46 m2), 2x toaleta, koupelna, ložnice, šatna, předsíň, 2x pokoj v podkroví (65 m2).
K nemovitosti náleží travnatá zahrada (121 m2), dvůr, kde je položena zámková dlažba (125 m2) a stodola (70 m2).
Vytápění přízemí je řešeno krbovými kamny, dále možnost připojení na plynový kotel. Byt (1.NP.) je vytápěn plynovým kotlem + krbová kamna. Zdroj vody je z vlastní studny + vodovodní řád. Nízké náklady na bydlení, což dokladuje i PNEB a u této nemovitosti vychází v energetické třídě „D“.
V těsné blízkosti domu se nachází tenisové kurty, fotbalové hřiště, jízdárna pro koně.
Nemovitost díky své velikosti, perfektním stavu a umístění (cca 10 km od HK i Jaroměře) nabízí řadu možností užití pro různé druhy podnikání.
V případě zájmu Vám rádi nezávazně doporučíme či kompletně zajistíme financování nemovitosti, včetně záruky vrácení depozita.
-----------------------------
Číslo zakázky: N65
-----------------------------
Lokalita: Skalice

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


TRIGRAMREALITY
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

Mgr. Kristýna Šindlerová
Telefon: 777282114

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
14849818
Počet zhlédnutí:
1 449x
Zhlédnutí detailu:
312x