22.03.2019 06:25   |  Nabídka / Prodám   |  Komerční reality
Obec
Praha
Ulice
Radlická
Povaha inzerátu
pronájem
Druh objektu
Účel nemovitosti
kanceláře, administrativní budovy a prostory
Stav nemovitosti
Energetická třída
D
Cena: 150 Kč

Popis: Komerční dům Radlická nabízí nebytové prostory na pronájem na dobu určitou za výhodnou cenu s velkou flexibilitou od 21 m2 do 107 m2. Kancelářské prostory jsou určené všem podnikatelům, kteří ocení funkčnost a ekonomické řešení pro své obchodní aktivity.

Dům Radlická se sestává ze dvou částí, na sebe kolmých, které jsou propojeny a mají jiné výškové úrovně i počty pater. Souběžně s ulicí Na Laurové (západ) má celkem šest podlaží. Atriový objekt souběžně s ulicí Radlická (sever) je třípodlažní. V obou případech je 1. NP přístupné z ulice Radlická. Podzemní podlaží je přístupné ze dvora. Nejvyšší páté podlaží je určené pro technické zázemí celého objektu. Velkou předností je široký výběr volných kancelářských ploch s možností flexibilního spojení několika nebytových ploch dohromady.

V přízemí domu se nachází recepce, která zajišťuje základní služby recepce a běžný provoz domu v pracovních dnech od 7 hodin do 19 hodin. Ve vyhrazených hodinách nechybí ani správce objektu zajišťující běžné údržbářské aktivity. Kompletní správu zajišťuje profesionální společnost OKIN FACILITY, a.s., která má dlouholeté zkušenosti z oblasti facility managementu.

Do areálu patří jednopodlažní objekt garáží, který od jihu areál uzavírá. Vzniká tak dvůr v úrovni 1. PP, který je přístupný od východu z nepojmenované ulice. Ve dvoře je k dispozici 6 venkovních parkovacích míst určené k pronájmu pro nájemce kancelářských prostor.

Více informací a další prostory k pronájmu v projektu Radlická naleznete na webových stránkách City Home.
-----------------------------
Číslo zakázky: SB0084
-----------------------------
Lokalita: Praha 5, Radlická

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


City Home Group, s.r.o.
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

David Volf
Telefon: +420 606 093 093

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
14829884
Počet zhlédnutí:
86x
Zhlédnutí detailu:
12x