16.08.2019 14:09   |  Nabídka / Prodám   |  Komerční reality   |   Komerční reality   |   Kanceláře - pronájem
Obec
Praha
Ulice
Olivova
Povaha inzerátu
pronájem
Druh objektu
Účel nemovitosti
kanceláře, administrativní budovy a prostory
Stav nemovitosti
Energetická třída
G
Cena: Neuvedeno

Popis: Jedná se o plně vybavenou kancelář ve vysokém standardu. Budova business centra se nachází na lukrativní adrese přímo v centru hlavního města Prahy s výbornou dopravní dostupností veřejné dopravy - metro (trasy A,B,C), tramvaj, vlak (Hlavní i Masarykovo nádraží). Kancelář je zařízená kvalitním kancelářským nábytkem, individuálně klimatizována, vybavena datovými rozvody (připojení na vysokorychlostní internet, telefonní linky), s neomezeným přístupem do budovy 24/7, který je řešen prostřednictvím vstupní čipové karty.

V společném zázemí (100m2) je klientům plně k dispozici vše, co k běžnému pracovnímu životu potřebujete - vybavená kuchyňka, denně zásobována občerstvením (káva/čaj, nabídka nápojů), kopírovací centrum, reprezentativní lobby s denním tiskem a sociální zázemí.

Vstupní část prostoru tvoří vysoce reprezentativní recepce s vyškolenými asistentkami se znalostí angličtiny, které se starají o veškerý klientský servis a provoz kanceláře (objednávky, pošta, návštěvy). Pro jednání s klienty, školení či pořádání obchodních prezentací jsou k dispozici reprezentativní zasedací místnosti, které jsou vybaveny technikou pro prezentaci (dataprojektor, LCD televize, flipchart). Parkování je možné přímo v podzemních garážích.

Business centrum nabízí nezávazný pronájem na dobu 3 měsíců!

Vzhledem k individuálnímu přístupu ke každému klientovi je cenová nabídka sestavena až na základě výběru co nejefektivnějšího řešení pro zákazníka, proto nás v případě zájmu o bližší informace neváhejte kontaktovat na přímo.
-----------------------------
Poznámka k ceně: k jednání, cena k jednání
-----------------------------
Lokalita: Praha 1, Olivova

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


108 AGENCY, s.r.o.
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

Štefan Ličartovský
Telefon: +420 721295295

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
15039698
Počet zhlédnutí:
72x
Zhlédnutí detailu:
14x