09.07.2019 06:40   |  Nabídka / Prodám   |  Komerční reality   |   Komerční reality   |   Kanceláře - pronájem
Obec
Praha
Ulice
Povaha inzerátu
pronájem
Druh objektu
Účel nemovitosti
kanceláře, administrativní budovy a prostory
Stav nemovitosti
Energetická třída
G
Cena: 129 000 Kč

Popis: K dlouhodobému pronájmu nabízíme kancelářské prostory o celkové velikosti 500 m?, které jsou umístěné v 5. patře kancelářské budovy s nepřetržitou recepcí.
Tyto luxusní kanceláře jsou vybaveny celkem dvěma kuchyňkami, vlastními toaletami, terasou s výhledem, koberci, otevíratelnými okny, klimatizací, centrálním vytápěním. Možnost venkovního i garážového stání. V budově je také bezpečnostní kamerový sytém a výtah.

Budova se skládá ze dvou hlavních stavebně-technických celků – sedmipatrové hlavní budovy a vedlejší budovy („Dominanta“) s 6 NP propojené navzájem spojovací krytou chodbou z hlavní budovy ve 3. a 5. nadzemním podlaží.

Celková zastavěná plocha je 1.091 m?, užitná plocha celkem 7.245 m?. Čistá pronajímatelná plocha je pak po odečtení výměry strojoven a vertikálních komunikací celkem 6.460 m?. U budovy je také samostatně stojící trafostanice – budova bez č.p. na pozemku o výměře 12 m?. Celkový obestavěný prostor budovy je 30.810 m?. Výměra všech pozemků je celkem 4.387 m?. Základy budovy jsou tvořeny monolitickými patkami a pásy, svislé a vodorovné nosné konstrukce jsou vybudovány jako monolitické, obvodové zdivo je YTONG s izolací, dělící konstrukce tvoří CDm příčky v suterénu, v nadzemních částech pak SDK s vloženou izolací, v místech sanitárních jader pak vyzdívané (YTONG).

Budova leží v komerční zástavbě ul. Chlumčanská na významné křižovatce Liberecké/Zenklova, poblíž Fakultní nemocnice Na Bulovce (150 m). Výborná dostupnost MHD metrem, tramvají. U budovy celkem 50 parkovacích stání.

Třída energetické náročnosti "G" je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.
-----------------------------

Poznámka k ceně: + DPH + poplatky
-----------------------------

Číslo zakázky: N4960
-----------------------------

Lokalita: Praha 8

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


LUXENT, s.r.o.
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

Marek Strohmaier
Telefon: 775 285 285

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
14985488
Počet zhlédnutí:
90x
Zhlédnutí detailu:
30x