09.07.2019 06:45   |  Nabídka / Prodám   |  Komerční reality   |   Komerční reality   |   Kanceláře - pronájem
Obec
Brno
Ulice
Povaha inzerátu
pronájem
Druh objektu
Účel nemovitosti
kanceláře, administrativní budovy a prostory
Stav nemovitosti
Energetická třída
B
Cena: Neuvedeno

Popis: NEPLATÍTE PROVIZI RK! Elite real service s.r.o Vám nabízí v zastoupení majitele pronájem již existujících kancelářských prostor v moderním administrativním komplexu Technologický Park v krajní části Brna. Komplex je tvořen několika samostatnými budovami a jeho součástí jsou i kavárny, restaurace, obchody, banky, penzion, sportovní centrum nebo odpočinková zóna. Komplex disponuje celkovou administrativní plochou 30 500 m2. K dispozici jsou prostory od 109m2. Kanceláře jsou dispozičně řešeny jako open space a umožňují tak flexibilní řešení prostoru přizpůsobeného na míru budoucímu nájemci.

LOKALITA A DOSTUPNOST: Komplex se nachází na ulici Technická v atraktivní lokalitě nedaleko od centra Brna. Komplex je dobře dostupný MHD i autem z hlavního městského okruhu. Nájemce má možnost pronájmu parkovacího stání (od 1 250,-Kč/měsíc).

TECHNICKÉ PARAMETRY: Kancelářské prostory poskytují komfort fasády s otevíratelnými okny, venkovními sluneční stínidla, klimatizace, rekuperace, výtahů, bezbariérového přístupu, společného sociálního zařízení, kuchyňky, záložního generátoru, bezpečnostních a požárních systémů, vysokorychlostní připojení k internetu, akustické kazetové stropy, zdvojená podlaha se zátěžovými koberci a podlahovými krabicemi.

MĚSÍČNÍ SERVISNÍ POPLATKY: Poplatky za služby činí od 75,-Kč/m2/měsíc. Přímá spotřeba el. energie a vody v jednotce bude vyúčtována zvlášť.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA: K dispozici máme kanceláře různého typu. Největší nabídku kanceláří – nové kanceláře, kanceláře k pronájmu, kanceláře na prodej - naleznete na našich webových stránkách.

Zavolejte nám ohledně bližších informací a termínu prohlídky. Na základě Vašich požadavků Vám vytvoříme přesnou cenovou nabídku s možností využití příspěvku na vnitřní úpravu a rent free. Zajistíme Vám řešení na klíč od projektu až po kolaudaci s možností budoucího rozšíření. Tato nabídka je pouze orientační a není závazná.
-----------------------------

Poznámka k ceně: Cena bez DPH. Neplatíte provizi RK. Cena k jednání. Cena bez servisních poplatků (od 75,-Kč/m2/měsíc) a bez přímé spotřeby el. energie a vody.
-----------------------------

Číslo zakázky: N04610
-----------------------------

Lokalita: Brno

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Elite real service s.r.o.
Telefon: 774 922 929
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

Zdeněk Gaďourek Zuzana Drhlíková
Telefon: +420 774099229

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
14985418
Počet zhlédnutí:
137x
Zhlédnutí detailu:
47x