09.07.2019 06:43   |  Nabídka / Prodám   |  Komerční reality   |   Komerční reality   |   Kanceláře - pronájem
Obec
Brno
Ulice
Povaha inzerátu
pronájem
Druh objektu
Účel nemovitosti
kanceláře, administrativní budovy a prostory
Stav nemovitosti
Energetická třída
C
Cena: Neuvedeno

Popis: NEPLATÍTE PROVIZI RK! Elite real service s.r.o Vám nabízí v zastoupení majitele pronájem nově vznikajících (dokončení 12/2019) kancelářských prostor v moderním administrativním komplexu Babáka Office v centru Brna. Areál je tvořen několika samostatnými budovami s kancelářemi, sklady a jeho součástí je i samoobslužná restaurace s terasou, lékařské zázemí nebo mateřská školka. Rekonstruované administrativní budovy disponují celkovou administrativní plochou 4 576 m2. K dispozici jsou prostory od 23 m2. Kanceláře jsou dispozičně řešeny jako open space a umožňují tak flexibilní řešení prostoru přizpůsobeného na míru budoucímu nájemci.

LOKALITA A DOSTUPNOST: Babák Office se nachází na ulici Jana Babáka v atraktivní lokalitě v těsné blízkosti centra Brna. Komplex je skvěle dostupný MHD (zastávka přímo v areálu) i autem z velkého městského okruhu dále pak z dálnice směr Praha, Vídeň, Bratislava. Nájemce má možnost pronájmu parkovacího stání.

TECHNICKÉ PARAMETRY: Kancelářské prostory poskytují komfort recepce nejvyššího standardu, fasády s otevíratelnými okny a vnitřními žaluziemi, klimatizace, 3 výtahů, bezbariérového přístupu, společného sociálního zařízení, kuchyňky, šaten se sprchami, záložního generátoru, bezpečnostních a požárních systémů, ostrahy objektu 24/7, zazemí pro kola, minerálních podhledů, zdvojených podlah se zátěžovými koberci, možnosti pronájmu i skladových prostor.

MĚSÍČNÍ SERVISNÍ POPLATKY: Poplatky za služby činí 68,-Kč/m2/měsíc.

VRATNÁ KAUCE: Výše kauce bude stanovena pronajímatelem objektu.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA: K dispozici máme kanceláře různého typu. Největší nabídku kanceláří – nové kanceláře, kanceláře k pronájmu, kanceláře na prodej - naleznete na našich webových stránkách.

Zavolejte nám ohledně bližších informací a termínu prohlídky. Na základě Vašich požadavků Vám vytvoříme přesnou cenovou nabídku s možností využití příspěvku na vnitřní úpravu a rent free. Zajistíme Vám řešení na klíč od projektu až po kolaudaci s možností budoucího rozšíření. Tato nabídka je pouze orientační a není závazná.
-----------------------------

Poznámka k ceně: Cena bez DPH
-----------------------------

Číslo zakázky: N04815
-----------------------------

Lokalita: Brno

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Elite real service s.r.o.
Telefon: 774 922 929
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

Zdeněk Gaďourek Zuzana Drhlíková
Telefon: +420 774099229

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
14985417
Počet zhlédnutí:
293x
Zhlédnutí detailu:
58x